• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atiksu aritma tesisi operatörü bilgilendirme eğitimi

efeakcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Eğitimin AdıATIKSU ARITMA TESİSİ OPERATÖRÜ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ
Eğitimin Verileceği Tarihler29 Nisan Cuma 2016
30 Nisan Cumartesi 2016
saat 10.00 - 17.00
Eğitimin Verileceği YerTMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
Eğitim Salonu
İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu
Katılımcı Sayısı20
Eğitmen BilgileriAhmet Dursun Kahraman Çevre Yüksek Mühendisi
Dokuz Eylül Üniversitesi /1983
Deü Fen Bilimleri Enstitüsü, Çevre Teknolojisi, Yüksek Lisans / 1985
Eğitim ÜcretiEğitim Ücreti: 400 TL
Eğitim ödemesini eğitim günü makbuz karşılığı elden ödeyebilirsiniz veya Türkiye İş Bankası - Beşiktaş Şubesi 1008 2622162 TR120006400000110082622162 hesaba yatırabilirsiniz.
Eğitim Ücretine Dahil olanlar:Katılım Belgesi, Eğitim Notu
Eğitim ProgramıEĞİTİMİN AMACI:
Arıtma Tesisi Sorumlu Mühendisine bağlı olarak çalışan teknik personel ve tesis personeline atıksu yönetimi uygulamaları hakkında genel bilgilendirme yapmak ve uygulama örnekleri sunmak.
EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR:
  • Çevre mevzuatı kapsamında; atıksu yönetimi, yasal yükümlülükler ve uygulamalar hakkında genel bilgi almak isteyen teknik personel ve ilgili kişiler,
  • Atıksu yönetimi konusunda bilgi edinmek isteyen teknik personel
  • Atıksuların arıtılması konularında hizmet veren firma yetkilileri ve personeli,
  • Kamu Kuruluşları, Yerel Yönetimler, Sanayi tesisleri bünyesinde görev yapan Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği sorumluları, arıtma tesisinin işletilmesinden sorumlu personel.
EĞİTİM İÇERİĞİ:
· Atıksu arıtma tesisleri işletim esaslarında genel kavramlar, ilgili mevzuat özeti,
· Atıksu arıtma tesisleri işletiminde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi vermek,
· Atıksu arıtımda karşılaşılan sorunlar,
· Atıksu analizinin, karakteristiğinin önemi.
· Firma Uygulamaları
· Genel Değerlendirme
Ön Kayıt Bilgileri28 Mart - 28 Nisan 2016
Ön kayıtlarınızı egitimist@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
Eğitim ile ilgili sorularınız için iletişim bilgileriAd Soyadı: Tarkan KILIC
0530 641 68 73https://www.cevremuhendisleri.net/resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png0530 641 68 73
E-posta: egitimist@cmo.org.tr
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
[TBODY] [/TBODY]