Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtma tesisi tasarım ve simulasyon programı

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında Noyan Temuçin tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

programın adı SASSPRO2
    ÜRETİCİ hTI SYSTEM
    anasayfa http://www.wedotanks.com/sasspro.asp
    downloadlinki http://www.wedotanks.com/download.asp
    formu doldurun

verileri girerek simulasyon yapıyor tüm hesaplamalrı kendi yapıyor sistemle çok rahatlıkla oynayabiliyorsunuz deneme sürümünde output çıktı almayı print devredışı fakat gerçekten süperbir program analysis kısmında sorun çıktığında solve menüsü var iyice kurcalayan bir arkadaşımız olursa programı çok rahatlıkla çözer

2. Noyan Temuçin

bu arada aktif çamur proses simulatörüdür ve ilk girişte size proses seçenekleri sunar wizard kısmında

3. Noyan Temuçin

Atıksu arıtma tesisi tasarım ve simulasyon programı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ATP 1.0 Demo Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım Demo Programı

ATP 1.0 Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım Demo Programı Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım , Keşif ,Maliyet ve AutoCAD çizim programı.Q , BOİ ,AKM , KOİ Değerlerini girerek tam otomatik Tasarım yapmak ve AutoCAD'e çizdirmek artık çok kolay..İnşaat ,Mekanik ,Elektrik-Enstrumantasyon maliyetlerini anında görmek bu program ile mümkündür. Programın tanıtım dosyasına EKTEN, demo programa da BURAYA...
  2. Atp 1.2 Atıksu Arıtma Tasarım ve AutoCAD Çizim Programı

Sn.Arkadaşlar.. Atp1.2 Atıksu Arıtma Tasarım,Keşif,Maliyet ve AutoCAD'e Çizim Programı yeni versiyonu incelemeniz amacı ile PDF ve Tanıtım video Link'i ekte gönderilmiştir. Bu versiyonda bulunan yenilikler şöyle.. Atp 1.2 versiyon yenilikler: 1. AutoCAD çizim: Tüm ünitelerin plan ve kesit çizimi,Genel yerleşim , P&I Diyagramı ölçekli olarak AutoCAD'e otomatik çizim. 2. Sistem Tercihi...
  3. Endüstriyel atiksu aritma sistemlerinin tasarim esaslari-deri endüstrisi için örnek bir tasarim

Arkadaşlar merhaba, Deri endüstrisinde atık suların arıtılması ile ilgili bir proje hazırlıyorum. Konu ile ilgili elinizde proje vs. varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  4. Acp arıtma tesisi tasarım programı

Program aktif çamur ve son çökeltim tankı tasarımı yaparken havalandırma havuzu bayutlandırılması, blowerler, difüzörler, geri devir hatı, selektör, ilave alkalinite, son çökeltim tankı tasarımı yapabilmektedir. Difüzörlerin şekil üzerinde detaylarını görmek ve tasarımda bir sorun var ise uyarı mesajı ile düzeltebilmek mümkün olmaktadır. Program herhangi bir hatalı değer bulduğunda uyarı...
  5. Atıksu arıtma tesisi tasarım programı (atp) ya da alternatif

Atıksu arıtma tesisi tasarım program olan ATP ile ilgili bilgisi olan var mı? Onun dışında alternatif bir programda olabilir.