Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtma tesislerinde güvenlik talimatı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar Günaydın

Atıksu arıtma tesislerinde çalışanların uyması gerekenler hakkında bir talimat hazırlamak istiyorum öncelikle metan gazı, hidrojen sülfür ve oluşabilecek gazların tanımını yaparaktan uymaları gereken kurallara göre elinde buna benzer döküman olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Saygılar

2. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Merhaba,
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın yayınladığı "Arıtma Tesislerinde Yapılan Çalışmalarda Güvenlik" yazısı büyük ihtimal size yardımcı olur.
    İyi çalışmalar.
    http://www.kto.org.tr/d/file/aritma-tesisleri.pdf

3. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Teşekkürler hilal hanım kesinlikle yardımcı olacaktır.

Talimat örnekleri olanlarda paylaşırsa sevinirim

4. Gülce Somaklar

Gülce Somaklar CMNet Üyesi

İnternette olan bir döküman.

Ekli Dosyalar:

Nuri Ünal bunu beğendi.
Atıksu arıtma tesislerinde güvenlik talimatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel Atıksu Arıtma Tesislerinde Debi-Maliyet İlişkileri

EVSEL ATIKSU ARITMA TESiSLERiNDE DEBi-MALiYET iLiSKiLERi A.Koray YILDIRIMER ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİMDALI Danısman: Doç.Dr. Fuat BUDAK Yıl: 2006, Sayfa: 111 Jüri : Doç.Dr. Fuat BUDAK Prof.Dr.Ahmet YÜCEER Yrd.Doç.Dr. Seyfi N. OĞULATA Bu çalısmada, bilgisayar programı kullanılarak, evsel atıksuların arıtılması için kullanılan...
  2. arıtma tesislerinde iş güvenliği

elinizde bu konu hakkında döküman varsa paylaşırmısınız. !!!
  3. Antibiyotiklerin konvansiyonel ve ileri atıksu arıtıma tesislerinde giderimi

merhabalar..uludağ üni.çevre mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.bu dönemki proje dersimin konusu antibiyotiklerin konvansiyonel ve ileri atıksu arıtıma tesislerinde giderimi..bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan ve meslekdaşlarımdan yardım bekliyorum..şimdiden ilginize teşekkürler
  4. Atıksu arıtma tesislerinde günlük yapılan analizler

[COLOR="#000000"]SA Arkadaşlar atıksu lab. günlük analizlerinin "örneğin UAKM, AKM , KURUMADDE , ORGANİK "NE ANLAMA GELDİĞİ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ VEREN DÖKÜMANLAR VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.