Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtma yöntemleri

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arıtma Yöntemleri ile ilgili bilgilere ekten ulaşabilirsiniz. Öğrenci meslektaşlarımıza yardımcı olabilir kanaatindeyim. :)

Ekli Dosyalar:

Atıksu arıtma yöntemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtma

atıksu arıtma tesisi yönetimi ve işletimi hakkında bilgisi olan bana yardımcı olabilirmi
  2. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  3. Paket Atıksu Tesisi Hesaplama Yöntemleri

bu konu hakkında elinde çalışmalar olanlar paylaşırsa sevinirim. Kimyasal Paket Arıtma Tesisi Tasarımı hesaplaması daha da önceliklidir ..
  4. Arıtma yöntemleri verimleri

endüstiriyel atıksuların arıtımında hangı sistemin hangı parametrede ne kadar giderim sağlayacağı hakkında elınde dökuman olan arkadaş var mı ?
  5. Arsenik arıtma yöntemleri

Arsenik arıtma yöntemleri ve tesisleriyle ilgili sunuma ekten ulaşabilirsiniz...