Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksuların arıtılması

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında lady tarafından paylaşıldı.

1. lady

lady CMNet Üyesi

SDÜ atıksuların arıtılması dersi ayla hocanın sınav sorularını hatırlayan var mı???

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Ayla Hoca ben mezun olduktan sonra geldiği için malesef benden mevcut değil..

3. Sedat Güven

Sedat Güven CMNet Üyesi

Merhaba;
    Ayla Hocanın soruları bende olması lazım. Defteri şirkette;) yarın uyarsa gönderirim.
    Ayla Hocanın soruları günümüzde yaşanan işletme sorularını sorar. Kolay kolay tanım tarzı soru sormaz.

4. lady

lady CMNet Üyesi

vizeye girdik ama final için yardımcı olursan sevinirim;)

5. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

atatürk üniversitesi atıksuların arıtılması ile ilgili ders notu yada sınav sorusu konusunda yardım alabilir miyim?

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

yardımcı olmak isterim ;)

7. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Gerçekten çok iyi olur

8. lady

lady CMNet Üyesi

finale 1 hafta kaldı:)

9. feyza nur

feyza nur CMNet Üyesi

atatürk üniversitesi atıksuların arıtılması ile ilgili erdem hocanın ders notu yada sınav sorusu konusunda yardım alabilir miyim?

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

fırat üni olsaydı tüm soruları verirdim ama malesef :)

bayrampolat04 ve Ayşe Kılıç bunu beğendi.
  11. feyza nur

feyza nur CMNet Üyesi

kısmet değilmiş :D yıne de tsk ederım :D

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

rica ederim :)

feyza nur bunu beğendi.
  13. Suat SÜTCÜ

Suat SÜTCÜ CMNet Üyesi

Merhaba.Ayla hocanın arıtma tesisi işletimi sınavı hakkında birşeyler hatırlayan var mı?

14. Mücahit Topdaş

Mücahit Topdaş CMNet Üyesi

Erdem Hocanın sınavı nasıl geçti :D

Atıksuların arıtılması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel Nitelikli Atıksuların Arıtılması

Evsel nitelikli atıksuların arıtılmasıyla ilgili bir alıntı
  2. Elektrokimyasal yöntemlerle atıksuların arıtılması

Merhabalar, Elektrokimyasal yontemlerle atiksuyun aritilmasi benim su anki tez konumdur. Bunla ilgili olarak elinde dokuman ve bu elektrokimyasal yontemler nelerdir bunla ilgili fikri olanlar bana donerse çok sevinirim. Simdiden Tesekkurler... nilusyas86@gmail.com
  3. Atıksuların arıtılması

Arkadaşlar atıksuların arıtılması dersinin uygulaması olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar için bulunmaz bir fırsattır :) ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur. ben bunları zamanında bulamadım kendim yaptım ama sizler için...
  4. Atıksuların arıtılması

merhaba arkadaşlar bana acil atıksuların arıtılmasıyla ilgili proje örneği lazım. eğer yardım edebilirseniz çok sevinirim. iyi akşamlar Özgül ÇİMEN
  5. Nükleer atıksuların arıtılması

Nükleer atıksuların arıtılması ile ilgili bilgilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..