Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksuların Tasfiyesi

Konu, 'Türkçe Kitap Tanıtımları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yazar: Prof.Dr.VEYSEL EROĞLU
    Boyutlar: 16 x 24
    Sayfa Sayısı: 230
    Basım Yılı: 2002
    Fiyat: 15 YTL (KDV DAHİL)

İÇİNDEKİLER:
    • Tasfiye Usulleri
    • Atıksuların Miktar ve Özellikleri
    • Izgaralar
    • Kum Tutucular
    • Ön Çöktürme Havuzları
    • Biyolojik Tasfiye
    • Besi Maddesi (Nutrient) Giderimi
    • Çamur Tasfiye ve Uzaklaştırma
    • Biyofilm Sistemleri
    • Kanalizasyonu Olmayan Yerlerde Atıksuların Uzaklaştırılması
    • Küçük Yerleşimlerde Atıksu Arıtma Uzaklaştırma

Kitabı Su Vakfı Yayınlarından Temin edebilirsiniz. Kitabı Online Sipariş vermek için TIKLAYINIZ.

2. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

3. Ali Vural

Ali Vural CMNet Üyesi

bu kitaba ulaşılamıyor. elinde olan buraya koyabilirse güzel olur.

4. Engin Bircan

Engin Bircan CMNet Üyesi

@Ali Vural Su Tasfiyesi - Prof.Dr.VEYSEL EROĞLU var elimde, belki bu da yardımcı olabilir...

Ekli Dosyalar:

mystick55 ve L.Nergiz bunu beğendi.
  5. Ali Vural

Ali Vural CMNet Üyesi

teşekkür ederim. bu kitap içme suyu arıtımının esasları ile ilgili olan kitap. atıksu tasfiyesi ile ilgili olanı söylemiştim ben. ancak genede teşekkür ederim. zahmet etmişsiniz.

Atıksuların Tasfiyesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksuların arıtılması

Arkadaşlar atıksuların arıtılması dersinin uygulaması olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar için bulunmaz bir fırsattır :) ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur. ben bunları zamanında bulamadım kendim yaptım ama sizler için...
  2. Atıksuların arıtılması

merhaba arkadaşlar bana acil atıksuların arıtılmasıyla ilgili proje örneği lazım. eğer yardım edebilirseniz çok sevinirim. iyi akşamlar Özgül ÇİMEN
  3. Su Tasfiyesi (Prof.Dr. Veysel Eroğlu)

Su Tasfiyesi, Prof.Dr. Veysel Eroğlu 2008 basım çevre orman bakanlığı tarafından 5000 adet basılmış olup piyasada satılmamaktadır.
  4. Veysel eroğlu atıksuların tasfiyesi kitabı

arkadaşlar elinde atıksuların tasfiyesi kitabı dökümanı olan varmı çok acil yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
  5. Atıksuların uzaklaştırılması..

Atıksuların uzaklaştırılması ile ilgili elinde not veya örnek soru bulunan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler