Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ATP 1.0 Demo Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım Demo Programı

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında cocoa35 tarafından paylaşıldı.

1. cocoa35

cocoa35 CMNet Üyesi

ATP 1.0 Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım Demo Programı
    Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım , Keşif ,Maliyet ve AutoCAD çizim programı.Q , BOİ ,AKM , KOİ Değerlerini girerek tam otomatik Tasarım yapmak ve AutoCAD'e çizdirmek artık çok kolay..İnşaat ,Mekanik ,Elektrik-Enstrumantasyon maliyetlerini anında görmek bu program ile mümkündür.

Programın tanıtım dosyasına EKTEN, demo programa da BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

(İnternet problemi nedeniyle dosya yüklenemedi en kısa zamanda yüklenip linki eklenecektir)

Ekli Dosyalar:

2. cocoa35

cocoa35 CMNet Üyesi

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bu video iyi oldu işte..

4. cocoa35

cocoa35 CMNet Üyesi

5. ajanus

ajanus CMNet Üyesi

Arkadaşlar linkler çalışmıyor, yenileyebilir misiniz mümkünse?

6. cocoa35

cocoa35 CMNet Üyesi

Atp 1.2 yeni versiyonu eklendi lütfen onu inceleyiniz..

7. lutfi.polat

lutfi.polat CMNet Üyesi

arkadaşım linkin demosunu bilgisayarda nasıl kullancaz linkler ölü yükleyemedim

8. Ercan Özcan

Ercan Özcan CMNet Üyesi

linkler ölü arkadaşlar. yenileyebilir misiniz.

9. cocoa35

cocoa35 CMNet Üyesi

video link:
    XFZPyZpxrpk

10. superjax

superjax CMNet Üyesi

programlı lisanslı olarak kullanmak istersek ne yapmamız gerekiyor.

11. H.GÖRKEY

H.GÖRKEY CMNet Üyesi

Atp 1.2 to AutoCad Arıtma Tesisi Tasarım programlarının Tam sürüm veya Demo versiyonlarını indirebileceğimiz Web sitesi :
    www.atptoautocad.com

12. kubiay DUMAN

kubiay DUMAN CMNet Üyesi

Programı inceledim öncelikle güzel bir çalışma yani excelin sınırları zorlanmış resmen ama tavsiye niteliğinde olan eleştirilerimi de söylemeden geçemeyeceğim.
    - Programda sistem seçimi var evet ama ünitelerin seçimi yok yani ben mesela çamur yoğunlaştırma istemiyorum yada terfi merkezine gerek yok yada kum tutucuya gerek yok sistemde mesela.Demek istediğim sistemi seçiyorum ama daha sonra ünite seçimi yapamıyorum.
    - Sistem seçimlerinde eksiklik var fosfor parametresi gibi hem çamur yapan hemde bio-p havuzları yapımı ile giderilen bu parametre içinde bir havuz hesabı yapılmalı.
    - Sistem seçimleri bence çoğaltılmalı alt gruplara eklenmeli. A20,berdenpho prosesi gibi daha detaya inilmeli.
    - Nitrifikasyon olacak mı denitrifikasyon olacak mı bu sorular programda yanıtsız kalıyor gibi
    - Autocad çizimi yapması çok güzel ama çizimlerde çok basit kalıyor yani insanın 10dk çizeceği çizimleri değilde havuzu detaylandırsa mesela havalandırma havuzuna blower borularını koysa köprü koysa vb. şeyler yapmalı
    -Birde havalandırma havuzunu neye göre hesaplıyor, hava ihtiyacı hangi kaynağa göre hesaplanıyor. Bu referanslar neler bunlar çok önemli? Yani program şunu yapsa Atv ye hava ihtiyacı bu kadar Metcalf e göre şu kadar diye bu veriyi biz verse yada hava ihtiyacı neye göre hesaplansın diye sorsa bizde referans seçsek çok daha sağlam ve geniş bir program olur.

Orhan_Yılmaz bunu beğendi.
  13. cocoa35

cocoa35 CMNet Üyesi

Sn Kubiay bey;
    Atp 1.2 to AutoCad Programımız ile ilgili yorumlarınıza çok teşekkür ediyorum vede yeni versiyonlarda bunlarında olacağını taahhüt ediyorum. Ayrıca Atp 1.2 to AutoCad 2016 Programı yeni yüzü ile www.atptoautocad.com adresinden Tam Sürüm ve Demo programlarını indirebilirsiniz.
    İyi günler iyi çalışmalar;

HMG Teknolojik Yazılım Group
    Hasan Görkey
    İnş.Müh
    info@atptoautocad.com
    Gsm: +90 532 2682323

ATP1.2 ANASAYFA.jpg

Fatih Özcan bunu beğendi.
ATP 1.0 Demo Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım Demo Programı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gürültü programı bastian demo

BASTIAN, binalardaki havadan ve darbe yoluyla ses geçişi ve hava yoluyla geçen dış gürültü ölçümleri için geliştirilen yeni yazılımdır. BASTIAN içindeki hesaplamalar, Avrupa Birliği üyesi tüm ülkelerdeki ulusal standartların bir parçasını oluşturacak ve yakın gelecekte yapıların ses yalıtımlarının öngörülmesinde ortak uluslararası temeli oluşturacak olan Avrupa standartları serisi EN 12354'ün...
  2. Atp 1.2 Atıksu Arıtma Tasarım ve AutoCAD Çizim Programı

Sn.Arkadaşlar.. Atp1.2 Atıksu Arıtma Tasarım,Keşif,Maliyet ve AutoCAD'e Çizim Programı yeni versiyonu incelemeniz amacı ile PDF ve Tanıtım video Link'i ekte gönderilmiştir. Bu versiyonda bulunan yenilikler şöyle.. Atp 1.2 versiyon yenilikler: 1. AutoCAD çizim: Tüm ünitelerin plan ve kesit çizimi,Genel yerleşim , P&I Diyagramı ölçekli olarak AutoCAD'e otomatik çizim. 2. Sistem Tercihi...
  3. Atıksu arıtma tesisi tasarım ve simulasyon programı

programın adı SASSPRO2 ÜRETİCİ hTI SYSTEM anasayfa http://www.wedotanks.com/sasspro.asp downloadlinki http://www.wedotanks.com/download.asp formu doldurun verileri girerek simulasyon yapıyor tüm hesaplamalrı kendi yapıyor sistemle çok rahatlıkla oynayabiliyorsunuz deneme sürümünde output çıktı almayı print devredışı fakat gerçekten süperbir program analysis kısmında sorun çıktığında...
  4. Acp arıtma tesisi tasarım programı

Program aktif çamur ve son çökeltim tankı tasarımı yaparken havalandırma havuzu bayutlandırılması, blowerler, difüzörler, geri devir hatı, selektör, ilave alkalinite, son çökeltim tankı tasarımı yapabilmektedir. Difüzörlerin şekil üzerinde detaylarını görmek ve tasarımda bir sorun var ise uyarı mesajı ile düzeltebilmek mümkün olmaktadır. Program herhangi bir hatalı değer bulduğunda uyarı...
  5. Atıksu arıtma tesisi tasarım programı (atp) ya da alternatif

Atıksu arıtma tesisi tasarım program olan ATP ile ilgili bilgisi olan var mı? Onun dışında alternatif bir programda olabilir.