Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

autocad 2009 eğitim

Konu, 'AutoCAD ve AutoCAD Civil 3D' kısmında Tolga Kelesli tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Kelesli

Tolga Kelesli CMNet Üyesi

http://tinypaste.com/e21a54

tuncay bakkal ın autocad 2009 eğitim videosu

autocad 2009 eğitim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SU-PRO 2009 Öğrenci Proje Yarışması

Üniversitelerin ilgili bölüm öğrencileri ile yeni mezunların katılabildiği yarışmaya; sunulacak araştırmaların en geç bir yıl içinde yapılmış olması ve başka bir yarışmadan ödül almamış olması gerekiyor. Yarışma konuları ise şöyle; "Su Temini ve Çevre Sağlığı", "Su Yönetimi", "Su Yapıları", "Suların Arıtılması", "Suyun Tasarrufu" ve...
  2. TÜRKAY 2009 Sempozyumu

SEMPOZYUM TAKVİMİ Sempozyum çağrısı 15 Aralık 2008 Özet gönderme son tarih 13 Şubat 2009 Kabul edilen bildirilerin ilanı 16 Mart 2009 Bildiri teslimi için son tarih 1 Mayıs 2009 Sempozyum tarihi 15-17 Haziran 2009 [COLOR=Red]15-17 Haziran 2009 tarihlerinde [COLOR=Red][COLOR=SeaGreen]Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum ve Sergi Sarayında düzenlenecek olan [COLOR=Blue]Türkiye’de Katı Atık...
  3. The Road / Yol | 2009

The Road, Cormac McCarthy'nin 2006'da Pulitzer Ödülü kazanan aynı isimdeki romanından uyarlanmış 2009 yapımı post-apokaliptik dram filmi. John Hillcoat tarafından yönetilen filmin senaryo yazarlığını Joe Penhall üstlenmiştir. Filmde başrolleri Viggo Mortensen ile Kodi Smit-McPhee paylaşmıştır. Film, Pennsylvania, Louisiana ve Oregon'da çekilmiştir. Film, Kuzey Amerika sinemalarında kısıtlanmış...
  4. Fame (2009)

1980 yapımı olan "Fame" filminin yeniden yapımı olan bu filmde New York Sanat Akademisindeki gençlerin yaşadıkları olaylar anlatılmakta. UuFKv7__G08 Evet TRT-2 'de gösterilen filmlerin tanıtımı gibi giriş yaptım. :)) Yorumlar; Her ne kadar 1980 versiyonunu şahsen tercih etsem de, bu versiyonu da izlemekten oldukça keyif aldım. (Melih T. COŞAR from CMNET) Etkileyici! (New...
  5. 2009, 2010 ve 2011 kayıtlı üyelerimiz.

Sitemize 2009 ve 2011 yılları arasında üye olan ama sadece izleyen veya girmeyen üyelerimiz, artık yeniden girip aktif olmaya başladı. Bu durum bizi haliyle de memnun ve mutlu etti. Bu siteyi kullanmak çok kolay. Biz, bu siteyi sizlerin daha rahat etmesi ve daha kolay kullanıp keyif alması için bunu gerçekleştirdik. Tek bir tıkla her şeye ulaşmanız mümkün. Çevre Mühendisleri ve öğrencilerinin...