Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Autocad Kullanarak Webcam Modelleme

Konu, 'AutoCAD ve AutoCAD Civil 3D' kısmında Noyan Temuçin tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

Uzun zaman önce yaptığım bir modeldi Cdleri karıştırırken buldum bu modeli yaparken masaüstü görüntüsünüde çekmiştim. Fragman olarak bu videoya bakabilirsiniz.

Fatih Özcan bunu beğendi.
Autocad Kullanarak Webcam Modelleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava kirliligi modelleme

Herkese merhabalar, Yaz stajim boyunca hava kirliligi ile ilgili arastirmalar yapan bir sirkette calismaktayim.Gauss yayilma yasasini kullanarak hazirlanan bir modelleme programi calisiyorum ve alistirma olarak sadece komurden kaynaklanan kirliligin etrafa yayilma senaryolarinin nasil oldugunu arastirmam gerekiyor.bu konu hakkinda bir bilgiye sahip olan yardim edebilirse ya da bir kaynak...
  2. Solvent kullanarak ham yağ eldesi yapan tesisler

arkadaşlar; ekstraksiyon ile ham yağ eldesi yapan bir tesisimde tank dibi tortuları meydana gelmekte. buna ait bir atık kodu tanımı tam olarak yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim,
  3. Tehlikeleri Belirle Vinç kullanarak parçanın taşınması

Aşağıdaki fotoğraflarda tehlike kaynakları ve bu tehlikelere istinaden ortaya çıkabilecek risklerin tahmin edilerek bulunması amaçlanmıştır. Tehlikeli olabilecek bazı hususlar herbir resim için o resmin altında belirtilmiştir. 23. Vinç kullanarak parçanın taşınması Bir işçi, iş makinesinden çıkardığı ağır parçayı, ceraskal vasıtasıyla tezgâhın üzerine yerleştirmeye çalışıyor. Tehlikeli...
  4. Modelleme konusunda yardım

Arkadaşlar ödevim : [FONT=Comic Sans MS]SU VE ATIKSU ARITIMINDA ÇÖKELME OLAYININ MODELLEMESİ Bu konuda dişe dokunur bi kaynak bulamadım, elinde buna ait döküman, belge vs. olan varsa paylaşabilir mi lütfen? [FONT=Comic Sans MS]
  5. Ytong ve gac kullanarak adsorbsiyon yöntemi ile boyar madde giderimi

Konuyla ilgili araştırma yapanlara yardımcı olması amacıyla tezimi ve sunumumu yayınlıyorum... :):srnsml: