Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Autocad kurs

Konu, 'AutoCAD ve AutoCAD Civil 3D' kısmında Nihan Yonkuç tarafından paylaşıldı.

1. Nihan Yonkuç

Nihan Yonkuç CMNet Üyesi

Sevgili meslektaşlarım Ankara da verimli bir şekilde Autocad eğitimi veren Autocad kursu biliyor musunuz??

2. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

bilge adam
    prota bilgisayar derim
    autodesk partnership olan firmalara bakın derim bence fakat fiyatlar değişir baştan onu söyleyeyim ayrıca kendinizde öğrenebilirsiniz ve birşey daha kursta öğreneceğiniz çoğu şeyi hepsini yavaş yavaş unutuyorsunuz o yüzden sürekli tekrar yapmanız lazım

3. Nihan Yonkuç

Nihan Yonkuç CMNet Üyesi

teşekkür ederim öncelikle, aslında bilgisayarımda programım var ama kısa sürecek işlemi uzatarak yaptığım için artık sıkıldım..teknik bir yardıma ihtiyaç duydum.. :)

4. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

Nihan Hanım sonuçta siz bir teknik ressam değilseniz ve işiniz sürekli autocadde değilse yukarıda yaşadığınız sorunu çözemezsiniz ama yavaş yavaş araştırıp kullanmaya başlayınca merak etmeyin hızlanırsınız. Ama çok çalışmanız gerekebilir .

Autocad kurs konusuna benzer içeriklerimiz
  1. autocad

autocad ı indirdim ama şifre soruyo dosyayı açamadım şifresi nedir dosyanın :S
  2. iş Güvenliği Kurs Notları

Yrd. Doç. Dr. Uğur Müngen tarafından hazırlanan iş güvenliği kurs notları ektedir.
  3. Kpss için sakarya'da kurs

Arkadaşlar merhaba, 2012 KPSS için Sakaryada kursa girmeye karar verdim ancak en iyi kurs hangisidir karar veremedim. Pi analitik( Yargı Akademi) ve Akademiidea için eğitimleri iyi diyorlar. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  4. Autocad

Mrb arkadaşlar, benim otoket 2010 sürümünün aylık süresi bitmiş daha doğrusu yeniletmem lazım ama nasıl yapılacağı hakkında bi fikrim yok.. nerden ne şekilde yapacağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim...
  5. Isg kurs

arkadaşlar benim sorum şu: ben bir isg kursuna başvurmuştum. kayıt yaptırdım. daha sonra vazgeçtim ve kursu arayıp vageçtiğimi ve iptal edilmesini söyledim. onlar da tamam dediler. ama 2 ay sonra aradılar ve staj yerini ayrla parayı da ayarla dediler...belgeleri bakanlığa gönderdikleri için şu anda iptali söz konusu değilmiş. onlar da bana madem öyle zaten bunun 3 yıl süresi var dediler. bu...