• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik ProgramlarI

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı ülkemiz gençlerinin Gençlik Programından en üst seviyede faydalanabilmelerini temin etmek üzere çeşitli illerde bilgilendirme toplantıları düzenlemektedir. Bu toplantılar, genel olarak gençlerimize AB Gençlik Programının özellikleri, programdan faydalanma yolları ve başvurma usullerinin aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir.
Bu kapsamda İlimizde aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde bir günlük bilgilendirme toplantıları yapılacaktır. AB Gençlik Programının tanıtılmasında öncelikli hedef kitle imkanları kısıtlı olan gençler olmakla birlikte tüm gençlerimiz Programdan yararlanabilir. Bilgiye ulaşma, sosyo-ekonomik, coğrafi, bedensel, eğitim ve benzeri açılardan dezavantajlı durumda olan gençler başta olmak üzere tüm gençlerimizin ve gençlere hizmet eden kamu ve sivil toplum kuruluşları çalışanlarının anılan toplantıya katılmaları, toplantının hedeflenen amacına hizmet edecektir.

Sadece toplantının gerçekleştirildiği ilde ikamet eden katılımcılara açık olacak bu bilgilendirme günlerine katılmak isteyen 13-30 yaş arasındaki gençlerin ve yaş sınırı aranmaksızın gençlerle veya gençlere yönelik çalışmalar yapan kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin başvuru formunu doldurmaları ve aşağıda belirtilen son başvuru tarihine kadar AB Gençlik Programları Başkanlığının adı geçen toplantı kapsamında sözleşme yaptığı, iletişim bilgileri başvuru formunun altında yer alan organizasyon firmasına e-posta veya faks ile göndermeleri gerekmektedir.

Toplantı katılımcı sayısının 100 ile sınırlı olması sebebiyle, başvurular arasında yapılacak değerlendirme neticesinde oluşturulacak katılımcı listesi
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
“Haberler ve Duyurular” bölümünde aşağıda belirtilen tarihten itibaren duyurulacaktır.

Başvuruların gönderilmesi gereken E-Posta adresi: csb@alpreyal.com.tr
Başvurularını faks ile göndermeyi tercih edenler için faks numarası: 0 312 467 29 20
Bilgi için telefon: 0 312 409 61 31
Başvuru formu
Toplantı yeri : Basmacıoğlu Oteli
Bilgilendirme toplantısı tarihi : 16.Ekim.2009
Son başvuru tarihi : 02.Ekim.2009
Katılımcıların ilan edileceği tarih : 09.Ekim.2009

BAŞVURU FORMU İÇİN
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bu konudan bütün okuyan arkadaşlarımızın bilgilenmesini ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM. Ben son sene iyice araştırma imkânı bulmuştum. Arkadaşlarla denedik. Misafir edecektik 3 ülkeyi ancak ufak bir pürüze takıldık. O yüzden olmadı. Sonra da zaman olmadı. Hâlâ içimde bir uktedir bu. Kısaca özetlemek gerekirse, yurtdışına çıkıp bir aktivite yapmak isteyen arkadaşlar, sadece yol masrafınızın %30 unu karşılayarak ( ki sponsor bulmanız söz konusu, böylece o da olmayabilir ) yurtdışına çıkabilirsiniz.