Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa birliği gaz deşarj standartları

Konu, 'Standartlar' kısmında E. Arslan tarafından paylaşıldı.

1. E. Arslan

E. Arslan CMNet Üyesi

Arkadaşlar elide olan varsa veya link olarak paylaşabilir misiniz?

Avrupa birliği gaz deşarj standartları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik ProgramlarI

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı ülkemiz gençlerinin Gençlik Programından en üst seviyede faydalanabilmelerini temin etmek üzere çeşitli illerde bilgilendirme toplantıları düzenlemektedir. Bu toplantılar, genel olarak gençlerimize AB Gençlik Programının özellikleri, programdan faydalanma yolları ve başvurma usullerinin aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu...
  2. Avrupa birliği deşarj standartları

Arkadaşlar çok acil avrupa birliği deşarj standartları lazım bana.elinde olan var mı?internetten bulamadım ama :S sadece elimde olan iski nin 2010 da yayınladığı deşarj standartları var.
  3. Avrupa Birliği Terimler Sözlüğü :)

http://www.abgs.gov.tr/files/Sozluk/glossary_for_the_european_union.pdf Bu linkte Avrupa Birliği Terimleri sözlüğü bulunmakta. Avrupa Birliği projelerinde yer alan veya yer alacak olan arkadaşlar için faydalı olabileceğini düşünüyorum.
  4. Kanalizasyona deşarj standartları

Arkadaşlar Merhaba, Bildiğiniz gibi SKKY ' de tablo 5 ile 20 arasında farklı tesislere ait alıcı ortam deşarj standartları bulunmakta. Bir de Tablo 25 Kanalizasyona Deşarj Standardı var. Tablo 5 ile 20 arasında sınıflandırılan tesislerden biri, eğer arıtılmış suyunu kanalizasyona deşarj edecekse, tablo 25 mi kullanılmalı, yoksa özel olarak sınıflandırılmış alıcı ortam deşarj standardı...
  5. Avrupa birliği endüstriyel emisyon direktifi

Avrupa Birliği Endüstriyel Emisyon Direktifi gibi bir şey çıkarmış. Bununla ilgili bilgisi olan var mı? Bu direktif nedir, sınırlandırmaları nelerdir, ülkemizdeki uygulamaları nasıl olacaktır?