Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa Birliği ve Türkiye'de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Avrupa Birliği ve Türkiye’de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat

Prof.Dr.Bülent Topkaya
    Akdeniz Üniversitesi
    Mühendislik Fakültesi
    Çevre Mühendisliği Bölümü
    btopkaya@akdeniz.edu.tr

TEKİRDAĞ İLİ ARITMA ÇAMURLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI

17 Ocak 2011 Silver Side Hotel

Fatma Sena bunu beğendi.
Avrupa Birliği ve Türkiye'de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Avrupa birliği deşarj standartları

Arkadaşlar çok acil avrupa birliği deşarj standartları lazım bana.elinde olan var mı?internetten bulamadım ama :S sadece elimde olan iski nin 2010 da yayınladığı deşarj standartları var.
  2. Türkiye'de Avrupa Birliği Çevre Mevzuatına Uyumlu Tehlikeli Atık Yönetimi Projesi

AMAÇ: Önerilen projede, ülkemizde, atık üretimi açısından öncelikli 4 bölgede (Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz) tehlikeli atıkların bir envanterinin çıkarılması, coğrafi ve sektörel dağılımının belirlenmesi ve tüm bu atıklar için ülkemiz koşullarında ve coğrafyaya bağlı olarak en uygun bertaraf yönteminin, AB mevzuatı ile uyumlu bir atık yönetim sistemi yaklaşımı çerçevesinde belirlenmesi...
  3. UTAY - Türkiye'de Avrupa Birliği Çevre Mevzuatına Uyumlu Tehlikeli Atık Yönetimi

www.utay.info web sitesi 12 Temmuz 2012 itibariyle yenilenmiştir. Proje çıktıları olan "Rehber Dökümanlara" Ağustos ayından itibaren web sitesinden ulaşılabilecektir.
  4. Evsel/kentsel arıtma çamurlarının yönetimi projesi 2. çalıştay sunumları

Proje bitiş tarihi olan 01.06.2013'ü merakla bekliyorum.
  5. Avrupa birliği gaz deşarj standartları

Arkadaşlar elide olan varsa veya link olarak paylaşabilir misiniz?