Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupadaki Tekstil ( boyama ) fabrikalarının doğaya deşarj standartları

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Deşarj standartları hakkında bilgisi olan var mı ? Avrupada Tekstil ( boyama yapan ) bir fabrika için bu standartlar nelerdir ?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Avrupanın neresi hangi ülke,şehir her yerinde tek standart uygulanacağını sanmıyorum.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Avrupadaki Tekstil ( boyama ) fabrikalarının doğaya deşarj standartları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Avrupa birliği deşarj standartları

Arkadaşlar çok acil avrupa birliği deşarj standartları lazım bana.elinde olan var mı?internetten bulamadım ama :S sadece elimde olan iski nin 2010 da yayınladığı deşarj standartları var.
  2. Karışık endüstriyel atık suların alıcı ortama deşarj standartlarına uygun olarak deşarj izin belgesi

Herkese kolay gelsin iyi çalışmalar; Arkadaşlar bir konuda kafam karıştı, sizin fikirlerinize ihtiyacım var, Öncelik çalıştığım firma Atık solvent ve atık yağ geri kazanımı yapan bir firma, 2008 yılında Deşarj izin belgesi almış bulunmaktadır.Skky 37. maddesine göre "Karışık Endüstriye atıksuların alıcı ortama deşarj standartları"na göre. ÇKAGİLHY'ince Linsalarını...
  3. Su kaynaklarına deşarj standartlarının üzerinde atıksu deşarj etmek

su kaynaklarına deşarj standartlarının üzerinde atıksu deşarj edersek su kaynağında ve çevrede olabilecek problemler nelerdir bilginize ihtiyacım var sunum hazırlıyacağım
  4. Kanalizasyona deşarj standartları

Arkadaşlar Merhaba, Bildiğiniz gibi SKKY ' de tablo 5 ile 20 arasında farklı tesislere ait alıcı ortam deşarj standartları bulunmakta. Bir de Tablo 25 Kanalizasyona Deşarj Standardı var. Tablo 5 ile 20 arasında sınıflandırılan tesislerden biri, eğer arıtılmış suyunu kanalizasyona deşarj edecekse, tablo 25 mi kullanılmalı, yoksa özel olarak sınıflandırılmış alıcı ortam deşarj standardı...
  5. Avrupa birliği gaz deşarj standartları

Arkadaşlar elide olan varsa veya link olarak paylaşabilir misiniz?