Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aylık çevre bülteni

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Pınar Pelit Demir tarafından paylaşıldı.

1. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba, çalıştığım işletmede personelin duyarlılığını artırmak ve güncel çevresel olaylar hakkında dikkatini çekmek için aylık çevre bülteni adı altında dökümanlar hazırlayıp bunları bölümlerin panolarına asıyoruz. Güncel çevresel konuları takip edebileceğim faydalı olabilecek sizin de bildiğiniz veya takip ettiğiniz siteler var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden tesekkürler....

Kezban Özer ve Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  2. Tolga Gül

Tolga Gül CMNet Üyesi

Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  3. Pınar Pelit Demir

O siteyi sürekli takip etmekteyim Tolga Bey, ilginiz için teşekkürler....:)

4. Tolga Gül

Tolga Gül CMNet Üyesi

Rica ederim Pınar Hanım. TRT'yi de takip ediyor musunuz yoksa :) http://www.trthaber.com/haber/cevre/

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

cevreciyiz.com

içerik olarak güzel bir sitedir.

6. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

çevre ve şehir dergisi var her ay çıkıyor ve genellikle güncel konular hakkında bilgiler de veriyor bu dergiyide kullanabilrisiniz. linkini gönderiyorum :)

http://cevrevesehir.com/?page_id=4628

7. Pınar Pelit Demir

Hayır TRT'yi takip etmiyorum Tolga Bey, bakmakda fayda var saolun:)

8. Pınar Pelit Demir

Teşekkürler Fatih Bey, Adem Bey bu siteleri takip etmekteyim, bi kaç senedir bu uygulamayı yaptığımız için sölediğiniz sitelerin hepsinden en az bi konu hazırlamısımdır o yüzden farklı konulara değinebileceğim siteler var mıdır onu merak ediyorum::harika::)

9. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

bu konuda en fazla bilgiye siz sahipsiniz o yüzden ne önersek hepsi hakkında bilgin var :)

10. Sena ÇETİNKAYA

Sena ÇETİNKAYA CMNet Üyesi

11. Pınar Pelit Demir

Az çok diyelim Adem Bey:rolleyes:
    Teşekkürler Sena Bey, bu siteden haberim yoktu mesela :harika::)

Sena ÇETİNKAYA bunu beğendi.
  12. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Pınar Hanım İşletmede Saha Gezisi Yapıyormusunuz ;?

13. Pınar Pelit Demir

Evet Nuri Bey, günlük sahaya çıkıyorum.

14. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Alınacak Önlemlerle ilgili Bir Tablonuz Varsa Paylaşırmısınız ?

15. Pınar Pelit Demir

Söylediğiniz şekilde bir tablo yapmadım acıkcası ama karsılaştığınız çevresel sorunlardan bahsederseniz yardımcı olabilirim:)

16. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Teşekkürler Pınar Hanım Ben Aslında Saha Gezileriyle İlgili Bir Form Yapmak İstiyorum Eğer Başarabilirsem Burda Paylaşırım :)

17. Pınar Pelit Demir

Nasıl bir form düşünüyorsunuz belki yardımcı olabilirim:)

18. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Şöyle Diyeyim Gördüğüm Yanlışları Bölüm Şeflerine Ulaştıracak Şekilde Uygunsuzlukların Resimlerinide Yerleştirebileceğim Bir Form

19. Pınar Pelit Demir

İşletmenizdeki diğer bölümlerin çalışma alanlarını aylık yada haftalık olabilir kontrol ederek gercekleşen yada olması ihtimal çevresel uygunsuzluklar neler onların listesini çıkarmalı ve bu uygunsuzlukların giderimi için alınacak düzeltici ve önleyici faaliyetleri karşılığını yazarak bunun ilgili bölümce uygulanmasını sağlayacak bi form düzenlemek olacak. Doğru anlamıs mıyım Nuri Bey :rolleyes:

20. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nuri bey sanırım ekteki form işinizi görür, ben iş güv. uygunsuzlukları için kullanıyordum size biraz modifiye ederek kullanabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Nuri Ünal ve Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
Aylık çevre bülteni konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava Kalitesi Bülteni (Ocak 2012)

Bakanlık tarafından hazırlanan Türkiye geneli Ocak 2012 Hava Kalitesi bülteni.
  2. İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları

5.06.2012 tarihinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü resmi sitesinde yayımlanmış olan “Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmalarının Kullanacağı Formatlar” bilgilerinize sunulmuştur.
  3. Aylık Değerlendirme Tutanağı

Arkadaşlar aylık değerlendirme tutanağını kendime göre düzenledim. Kullanmak isteyenler güle güle kullansınlar.
  4. Çmo öğrenci bülteni..

http://www.cmo.org.tr/resimler/ekler/5d78164ddb3b131_ek.pdf?dergi=716 arkadaşlar güzel yazılar var içinde.. keyifle okudum.. Emeği geçen herkese teşekkürler..
  5. Aylık değerlendirme tutanağı

aylık değerlendirme tutanağını nasıl dolduyorum. yardımcı olabilirmisiniz. örneği varsa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.