Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aylık Değerlendirme Tutanağı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Erman Şenyürek tarafından paylaşıldı.

1. Erman Şenyürek

Erman Şenyürek CMNet Üyesi

Arkadaşlar aylık değerlendirme tutanağını kendime göre düzenledim. Kullanmak isteyenler güle güle kullansınlar.

Ekli Dosyalar:

Can Avşar bunu beğendi.
  2. unsalll

unsalll CMNet Üyesi

Evet güzel olmuş...
    Ancak işin şu tarafı da var...Herkesin aynı formatta aylık değerlendirme tutanağı kullanması için yayınlandı diye biliyorum.
    Evet yayınlanan bu format belki çok kullanışlı değil ama herkes kendine göre bir değişiklik yaptığında bu standart bozulacak ve sıkıntı yaratabilir düşüncesindeyim.
    Biz firma olarak hem bakanlığın yayınladığı formatı hemde kendi formatımızı dolduruyoruz.İkisini de birlikte dosyalıyoruz.

Gülfem Polat bunu beğendi.
  3. msmuhendis

msmuhendis CMNet Üyesi

bence yayımlanmış format üzerinde fazla değişiklik yapmamak en iyisi..
    il çevre ve ya bakanlıktan gelenler sıkıntı yaratabiliyor çünkü :(

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

5 haziran 2012 tarihinde yayınlanan bu yeni tutanak formatını bende herkes gibi 10 haziran 2012 tarihinde formatını değiştirmeden tutmaya başladım. Önceki tuttuğum tutanağı da 2. olarak tutmaya devam ediyorum. ;)

Melih Coşar bunu beğendi.
  5. Erman Şenyürek

Erman Şenyürek CMNet Üyesi

Arkadaşlar yayınlanmış formatın içeriği değiştirilmedi. Sadece daha kullanışlı hale getirildi o kadar.

Aylık Değerlendirme Tutanağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş güvenliği kurulu tutanağı

İş güvenliği kurul tutanağı ektedir.
  2. Valilik Tespit Tutanağı

İyi günler Arkadaşlar. il çevre müdürlükleri artık valilik tespit tutanagını danışmanlardan istemektedir. Çevre ve şehircilik bakanlığı logolu valilik tespit tutanagı boş formu olan var mı? Varsa paylaşabilirler mi? :islik:
  3. İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları

5.06.2012 tarihinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü resmi sitesinde yayımlanmış olan “Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmalarının Kullanacağı Formatlar” bilgilerinize sunulmuştur.
  4. Aylık değerlendirme tutanağı doldurma

Herkese iyi çalışmalar tat tesisinde aylık değerlendirme tutanağını nasıl doldurabilirim bu tip tesisler hava ve gürültü bakımından muafmı ayrıca zaten tat tesisiyiz ambalaj atıkları kısmına ne yazmam gerekir şimdiden teşekkürler
  5. Aylık değerlendirme tutanağı

aylık değerlendirme tutanağını nasıl dolduyorum. yardımcı olabilirmisiniz. örneği varsa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.