Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aynı yerde kaçıncı kaza

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Servet Yortumluk tarafından paylaşıldı.

1. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Yer İçmeler,
    kaza noktası Şahsuvaroğlu bahçe duvarı yan yol girişi,
    böyle bir mantıksızlık olamaz ama bizde mevcut,
    D 100 kara yolu yan yol yeni açıldı ve yan yol girişindeki bariyerler ve yanlış uygulamadan dolayı
    kaçıncı yaralanmalı, maddi hasarlı kaza oldu.
    D 100 kara yolu hem yüksek hem de bariyerler tam da yolu ortasında ölüm giyotini gibi duruyor.
    Daha kaç kaza olursa bu yanlış düzeltilecek,
    Benim oturduğum yerde de millet belediye başkanının marketinin önünden geçsin diye yolları tek yönlü yaptılar, evim yolun kenarında ve ben onlarca sokaktan dolaşarak evime gelebiliyorum.
    Dilovasında da ışıkları öyle yere koymuşlardı ki onlarca kaza ve insan ölümünden sonra düzelttiler ama ne çare bir çok ocağa ateş düştükten sonra.
    Allah hepimizi bu iş bilmez zihniyetlerin cüce kalmış uygulamalarından korusun,
    Kazasız günler dilerim,

Fatih Özcan bunu beğendi.
Aynı yerde kaçıncı kaza konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaza Formu

Merhaba; Hazırladığım bir kaza formu örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Sadiye YÜCE
  2. Aynı vergi numarasına sahip tesisler

Merhaba, aynı vergi numarasına sahip tesisler için e izinde sisteme giriş yapma konusunda sıkıntı çekiyorum. bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.
  3. Çevresel kaza raporu

Merhaba arkadaşlar,çevresel kaza raporu örneği gerekli bana,bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var,şimdiden teşekkür ederim.
  4. Akıl almaz kaza!

[COLOR=#2e2e2e]EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde göçük altında kalan inşaat işçisi 41 yaşındaki Cengiz Demirel, kendisini kurtarmak için gelen kepçenin kazayla başını koparması sonucu feci biçimde can verdi. [COLOR=#2e2e2e]Olay, bugün saat 09.45'de Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karanlıkdere Mevkii’nde inşaat çalışmaları süren TOKİ Konutlarında meydana geldi. Taşeron firmada çalışan 3 çocuk babası...
  5. Aynı tesiste 3 farklı şirket nasıl olacak?

Arkadaşlar bir tesis düşünün; tesis sahasında 3 farklı vergi numarasıyla 3 farklı şirket üretim yapıyor. Biri tesis sahibi diğerleri kiracı olarak gözüküyor. ancak makinaları ortak ve karışık olarak kullanıyorlar. makina yerleşim planlarında da gözüküyor. böyle bi tesisin çevre izin süreci nasıl yürütülür? hepsine tek şirket olarak mı işlem yapacağız? atık alanları farklı mı olmak zorunda?...