Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Azerbaycan'dan selamlar

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın arkadaşlar;

İş değişikliğim dolayısıyla Azerbaycan 'da yaşamaya başladım. Bu mesajımı şuanda oradan yazıyorum. Burada internete ve dolayısıyla sizlere yeterince vakit ayıramıyorum ve bu şekilde de devam edeceğe benziyor. Şimdiye kadar site için elimden gelen her türlü çabayı gösterdim. Buraya gelirkende gözüm arkada kalmadı çünkü biliyorum ki birbirinden değerli yöneticilerimiz ve üyelerimiz var. Benim tek başladığım bu yolda sürekli büyüyerek ilerledik şimdide sizlerin çabalarıyla aynı şekilde devam edeceğinden eminim.

Azerbaycan 'dan selamlarımla..

2. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Yolunuz ve şansınız açık olsun :)

3. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

abi orda eğer merkezi bir yerdeyseniz genelde rusça hakimdir :) magazin mesela bakkal market demek :) burdaki gibi magazin deil

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

:) Merkezde de konuşulmuyor rusça bulunduğum yerde de. Herkes azerice konuşuyor.

5. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun.. Azerbaycandan üyeler topla bize :))

6. Erkan İnaç

Erkan İnaç CMNet Üyesi

fatih bey şimdiden hayırlı olsun Allah utandırmasın diyelim selam ve dua ile...

7. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

8. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Hocam hayırlı olsun tekrar. Oralara gelmeyi ben de çok istiyorum biliyorsun. Oradan başlayıp Türkmenistan'a doğru yolu var :p Arayı fazla soğutma. Başarılar.

9. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

Özleyecegiz abi :) farklı olabilecek bir konu ise , daha iyi bir hizmet sağlamak amaçlı oradasın , Umarız Azerbaycanlı kardeşlerimize en iyi hizmeti sunarsın . Bu ara Şef olmuşsun :) Hadi hayırlı olsun . Beni bilgilendir Fatih abi . Esenlik içinde , Azerbaycanlı kardeşlerimize selam.

10. gülnuraydın

gülnuraydın CMNet Üyesi

Azerbaycan'dan selamlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. selamlar

Samsun'dan slmlar arkadaşlar hoşgeldim :)
  2. selamlar...

herkese bol bol selamlar,bende buradayım güzel bir paylaşım yeri her açıdan umarım daha çok şeyi beraber paylaşırız... Selçuk üniversitesi mezunuyum 1.92 boyundayım 90 kiloyum Ankara'dan katılıyorum herkese başarılar diliyorum...:D:D:D:D
  3. selamlar

biraz geç oldu ama herkese merhabalar
  4. SDÜ'den selamlar

merhaba arkadaşlar :) iyi forumlar