Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Baca gazı nem ölçüm probu

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında erhan tarafından paylaşıldı.

 1. erhan

  erhan CMNet Üyesi

  nem ölçüm probu almamız gerekiyor. tavsiye edebileceğiniz firmalar varsa sevinirim.
   
 2. Özgür Anaç

  Özgür Anaç CMNet Üyesi

  2 alternatifiniz var bu konuda..Tabi marka olarak değil bu alternatifler..Şayet yanma gazı cihazınız var ise (ki muhtemelen mevcuttur elinizde) o firmaya ait yanma gazı cihazınız ile uyumlu olan aynı firmaya ait nem ölçüm probu, eğer yanma gazaı cihazınız yok ise de farklı firmaların nem ölçüm probu..Tabi bu da sıcaklık kriterlerinize göre seçeneklendirilebilir..
   
Baca gazı nem ölçüm probu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Baca gazı arıtımı

  arkadaşlar fosil yakıtlardan çıkan azot emisyonunu en aza nası indirgeyebiliriz? Bu konu hakkında dökümana sahip olan mı?
 2. Online baca gazi ölçüm cihazları

  Merhaba arkadaşlar Online baca gazı ölçüm cihazları hakkında yardıma ihtiyacım var. Toz, gaz ve debi ölçümü için cihazlar arıyorum. Tecrübesi olan arkadaşların tavsiye edebilecekleri marka şirket varmı ? ayrıca konuyla ilgili tecrübe ettiğiniz diğer olumlu olumsuz şeyleride paylaşırsanız sevinirim.. Teşekkürler
 3. Biyolojik baca gazı filtresi

  Biyolojik baca gazı filtresinin hakkında bilgiye ihtiyacım var. Almış olduğum derste sunum yapmam gerekiyor ondan dolayı. Bana bu sistem nasıl çalışır , içerisinde hangi mikroorganizmalar vardır, verimi ne kadardır. bunun gibi bilgiler lazım. şimdiden herkese teşekkürler.
 4. Baca gazi aritma çamurlari

  Arkadaşlar; yakma sisteminde yakıt olarak pirina kullanılmaktadır. sulu sistem baca filtresi vardır ve kapalı devre çalışmaktadır. lakin zaman zaman filtre içindeki malzemenin temizlenmesi gerekmektedir. ayrıca da baca dibinde de kurum vs oluşmaktadır. bu atıklar hangi sınıfa girmektedir kesin bir karar veremedim. ayrıca kazan külününde sınıfı konusunda emin olamadım. bu konu hakkında yardımcı...
 5. Baca gazı arıtma tesisleri ve çed

  Günaydın arkadaşlar. Fabrikamızda baca gazı arıtma desülfirazsyon ve denitrifikasyon tesisleri kuracağız bunun için çed almamız gerekiyor mu?