Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bağlantı hızı

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

Son zamanlarda konulardan forum ana sayfasına geçiş yavaşladı.aynı sorunu yaşayan var mı?

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Kişisel bilgisayarımdan olduğunu düşünmüştüm.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bende herhangi bir problem yok. Burdaki internete rağmen fakat ben yinede serverı ve siteyi kontrol ettireceğim..

4. Murat_Erdoğan

Murat_Erdoğan CMNet Üyesi

Bende de herhangi bir problem yok, tarayıcınızın geçmişini ve belleğini silmenizi tavsiye ederim. ccleaner adlı programı kullanabilirsiniz.

5. gencerakif

gencerakif CMNet Üyesi

evet aynı sorunları yaşıyorum bende kişisel bilgisayarımdan olduğunu düşünmüştüm.

6. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

ben de ccleaner kullanıyorum.Diğer sitelerle ilgili problem yok.Sorun tarayıcılarla ilgili olabilir mi ?Ben ie 8 kullanıyorum.mozilla,opera vb. kullananlar da durum nedir?

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Mozilla Firefox 4 kullanıyorum. Herhangi bir yavaşlama tespit etmedim.

8. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bilgilendirme için teşekkürler.

9. Murat_Erdoğan

Murat_Erdoğan CMNet Üyesi

Explorer hem çok sorunlu hem de kullanışsınız bir tarayıcıdır. Firefox'a bir kere alıştıktan sonra vazgeçemezsiniz. İkinci olarakta chrome'u tavsiye ediyorum.

Bağlantı hızı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hareketli yataklı ardışık kesikli sistemlerde sıcaklığın nitrifikasyon hızı üzerine

Hareketli yataklı ardışık kesikli sistemlerde sıcaklığın nitrifikasyon hızı üzerine etkisi Hakan DULKADİROĞLU*, Derin ORHON İTÜ İnşaat Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Bu çalışmada hareketli yataklı ardışık kesikli biyofilm reaktörlerinde (HYAKBR) sıcaklığın nitrifikasyon hızı ve maksimum ototrofik çoğalma hızı üzerindeki etkilerinin ortaya konulması amaçlanmıştır. Çalışma kapsamında...
  2. Arıtma Tesisine ek bağlantı

burada bu konuyu açmamım sebebi, çalıştığım firmadan farklı tüzel kişilikte fakat aynı atıksuları oluşturan bir firmanın atıksularının arıtılabilirliğin incelemektir. şöyleki; çalıştığım firmada atölye bloğundan oluşan atıksuları arıtmaktayız, aynı sektörde yan tarafa aynı nevilerde atölyeler kurulmaktadır. diğer tarafa debi ye göre fatura edeceğimizden atıksuları biz arıtmaktayız. bununla...
  3. Iski atıksu kanal bağlantı yazısı

Arkadaşlar elinizde iski den alınmış olan kanal bağlantı yazısı örneği var mı?
  4. Kanalizasyon hatlarında yüksek su hızı

Kanalizasyon hatlarında çeşitli standartlara göre değişsede istenen maksimum su hızı 3 m/sn civarındadır. Bu su hızı özellikle yüksek eğimli yerlerde sıkıntı olabilmektedir. Su hızları azaltılamamakta ve yüksek su hızlarıda özellikle betonlarda oyulmalara neden olmaktadır. Su hızını azaltmak için genellikle kanalizasyon sistemlerinde şütlü baca dediğimiz bacalar yapılır fakat buda her arazide...
  5. Dkkr ve kanal bağlantı izni

DKKR ile Kanal Bağlantı İzni arasındaki fark nedir?