Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakan bayraktar, kpss ile alınacak kadroları açıkladı

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında gülay tarafından paylaşıldı.

1. gülay

gülay CMNet Üyesi

Bakan Bayraktar, dün gece yarısı KPSS ile alım yapılacak kadroları açıkladı.

İŞTE AÇIKLANAN KADROLAR

Jeoloji Mühendisi 4-B Sözleşmeli "3 Kişi",

Jeofizik Mühendisi KPSS 2013/2 "8 kişi", 4-B Sözleşmeli "6 Kişi" "toplam 14 Jeofizik Mühendisi"

Mimar KPSS "31 Kişi"
    4-B Sözleşmeli "12 Kişi" "toplam 43 mimar"

Şehir Plancısı KPSS "27 Kişi" 4-B Sözleşmeli "4 Kişi" "toplam 31 şehir plancısı"

Çevre Müh. KPSS "79 Kişi" 4-B Sözl. "48 Kişi" "toplam 127 çevre müh."

İnşaat Müh. KPSS "72 Kişi" 4-B Sözl. "18 kişi" "toplam 90 inş.müh."

100 ÇEVRE UZMAN YARDIMCISI ALINACAK

Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı kadrosuna atama yapılmak üzere de yarışma sınavı yapacağız.

Çevre ve Şehircilik Uzman Yrd. Genel İdare Hizm. Sınıfında boş bulunan 100 adet 8. Dereceden kadroyadeğişik branşlarda alım yapacağız

ARKASI YARIN

Bakan kalan kadrolar için şu açıklamayı yaptı: "Yine imkanlarımız ölçüsünde Elektrik, harita ve makinemühendisi alımı da yapacağız. O rakamları yarın açıklayacağız."http://www.memurlar.net/haber/413501/
    http://www.csb.gov.tr/turkce/index.php?Sayfa=haberdetay&Id=10301

2. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Bu atamada öncekilere göre biraz daha fazla alım yapılıyor ama benim fikrim yeterli değil gerekli olan miktarın altında rakamlar

3. gülay

gülay CMNet Üyesi

4. ya ben bu yılki ilanları es geçiyorum hedef 2014 kpss setimde bu gün geldi :) ama bu yıl çok alınırsa önümüzdeki yıl alımların azalacağını düşünüyorum o yüzden alımlar ne kadar az olusa iyi biraz bencilce bir yaklaşım oldu ama :)

Ayşe Nur İnci ve Burak Dumlu bunu beğendi.
  5. gülay

gülay CMNet Üyesi

acımasız, gaddar :D

Burak Dumlu bunu beğendi.
  6. gülay

gülay CMNet Üyesi

bende çaktırmıyorum ama KPSS Kursum başlayalı 2 hafta oldu :krnz:

7. hayat beni böyle yaptı Gülaycım :aglyrmngaa:

8. vayyyyyy:krnz: ISG yokmuyudu senin ısg önemli canım ona çalış ;)

9. gülay

gülay CMNet Üyesi

Bitti o :D yarış atı gibi hissediyorum kendimi:aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa::aglyrmngaa:

10. sınav ertelendi eksiğin olmasın bak Allah korusun kalırsın neyim :D malesef canım ilk okuldan beri hissediyorum ben, ama yoruldum :aglyrmngaa::agla::aglyrmngaa:

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

Sonra da bu memurlar neden agresif diyoruz, bu kadar işkenceden sonra memur olcam güleryüzlü kalabilcem... :hihi::hihi::hihi::hihi::hihi:

12. aynen herkesi bıcaklayasım var:))))

13. gülay

gülay CMNet Üyesi

14. gülay

gülay CMNet Üyesi

Yasemin Marley :harika:

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  15. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

bu atamalar ne zaman olacak?

16. Songül Tkblkn

Songül Tkblkn CMNet Üyesi

Sayın Erdoğan bayraktar ne yazık ki torpilden yana olan bir bakandır.kpss tanımayan kendi tabiriyle tertemiz 600 Anadolu aslanlar gibi gençleri işe yerleştirmiş... erdoğan bayraktara gerçekten bakanlık hiç yakışmıyor.

nilbayram, gülay ve Burak Dumlu bunu beğendi.
  17. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

bu sefer çevre mühendisliği diğer yıllara göre çok alıyorlar 2014 kpss ye hazırlanan biri olarak bizlerin şansı çok az görünüyor. 90 üstü puan diyorum inş. hayatım şafak sayarak geçiyor askerlıkte saydık İsg sınavında saydık şimdide kpss de saymaya başladık. ne kadar keyif verici olabilir ?

18. Özcan Akın

Özcan Akın CMNet Üyesi

bakanın twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre alımlar KPSS 2013/2 kasım-aralık döneminde yapılacaktır

Bakan bayraktar, kpss ile alınacak kadroları açıkladı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bakan bakana

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, seçimlerde Türk milletinin AKP’yi birinci yaptığını hatırlatarak “Oy verenleri de vermeyenleri de kucaklayacaksın. Oy verenlerle vermeyenler de bir değil tabii; bunu bir kenara koymak lazım” dedi. ...............................................
  2. Bakan'a kalsa İsveç'te yaşıyoruz

Çevre Bakanı’na göre, çevre konusunda Avrupa’dan ilerideyiz. Doğru, ilerideyiz. Ama çevreyi katletme konusunda... Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, geçtiğimiz hafta bir park açılışında anlattıklarıyla öyle bir tablo çizmiş ki sanırsınız Türkiye’de değil, İsveç’te yaşıyoruz. “Avrupa sanayileşmeyle dünyayı kirletti, atmosferde sera etkisi oluştu, biz çevre konusunda Avrupa’dan...
  3. Erdoğan bayraktar'ın büyük ayıbı!

Bakan Erdoğan Bayraktar'ın, kanser tedavisi gören ve kendisinden ilaçları için yardım isteyen üniversite öğrencisi genç kıza karşı takındığı üslup genç kızı göz yaşları içerisinde bıraktı. Bir süre sonra Bakanın yanına tekrar giden genç kız "Ben dilenci değilim" diyerek bakanın kendisine verdiği parayı iade etti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, kanser tedavisi gören...
  4. Erdoğan bayraktar istifa etti..

ANKARA - Rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasının ardından, Türkiye bu sabaha iki istifa haberiyle uyandı. İlk istifa, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'dan gelirken, dakikalar sonra bu kez İçişleri Bakanı Muammer Güler görevinden istifa ettiğini duyurdu. Öğlen saatlerinde NTV canlı yayınına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar da bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğini...