• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakan bayraktar, kpss ile alınacak kadroları açıkladı

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
Borusan Mannesmann Boru San. ve Tic. A.Ş.
Bakan Bayraktar, dün gece yarısı KPSS ile alım yapılacak kadroları açıkladı.

İŞTE AÇIKLANAN KADROLAR

Jeoloji Mühendisi 4-B Sözleşmeli "3 Kişi",

Jeofizik Mühendisi KPSS 2013/2 "8 kişi", 4-B Sözleşmeli "6 Kişi" "toplam 14 Jeofizik Mühendisi"

Mimar KPSS "31 Kişi"
4-B Sözleşmeli "12 Kişi" "toplam 43 mimar"

Şehir Plancısı KPSS "27 Kişi" 4-B Sözleşmeli "4 Kişi" "toplam 31 şehir plancısı"

Çevre Müh. KPSS "79 Kişi" 4-B Sözl. "48 Kişi" "toplam 127 çevre müh."

İnşaat Müh. KPSS "72 Kişi" 4-B Sözl. "18 kişi" "toplam 90 inş.müh."

100 ÇEVRE UZMAN YARDIMCISI ALINACAK

Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcısı kadrosuna atama yapılmak üzere de yarışma sınavı yapacağız.

Çevre ve Şehircilik Uzman Yrd. Genel İdare Hizm. Sınıfında boş bulunan 100 adet 8. Dereceden kadroyadeğişik branşlarda alım yapacağız

ARKASI YARIN

Bakan kalan kadrolar için şu açıklamayı yaptı: "Yine imkanlarımız ölçüsünde Elektrik, harita ve makinemühendisi alımı da yapacağız. O rakamları yarın açıklayacağız."
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Hüseyin biz tamamen bırakalım bu işi sen bu haldeysen bizde hiç umut yok :) hoş ben umutlanmamaya sınav sonucu açıklandığı gün başladım :)

Daha hayatın başındayız arkadaşlar, neden bu kadar karamsarsınız :p :D Çalışınca olur, biraz biraz soru çözmek lazım sadece, pratik olmadan olmuyor :) Zaten sayısalcılar test çözerken daha iyi öğreniyormuş :p

@Sena Çetinkaya

zaten sorun Matematikte Türkçe de değil :) ayrıca 71 alıp da neye umut bağlamalıyım :) bence yalnızca önümüzdeki sınava :)

Zaten sözleşmeli almazlarsa olmaz, başka nasıl torpil yapacaklar ki. Torpille sözleşmeli olarak al, sonra mis gibi geçir kadroya. :)

@Didem.GİRGİN

Bende 70 aldım ama olsun :D Bilmeden 70 alınabiliyorsa biraz çalışma ile 90 da olur o :p Çok mu umutluyum bende ne :D Neyse daha koskoca 7 ay var sınava, illa ki bişeyler yaparız artık :D