Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakanlığın sayfası açılmıyor

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Funda Saltık tarafından paylaşıldı.

1. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

bakanlığın sayfası neden açılmıyor bilgisi olan var mı? hem evde hem işte denedim 2-3 gündür açamadım.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Ben de bir kaç gündür deniyordum.Google dan yazınca çıkan ilk link çalışmıyor ama sizin verdiğiniz bu link açılıyor.Teşekkürler.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Rica ederim.

5. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

bakanlığı birleştirip ayırma hızları sayfalarını yenileme hızlarından daha hızlı olunca böyle oluyor sanırım

jn6zo ve M. Hayri Cüneydi bunu beğendi.
Bakanlığın sayfası açılmıyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bakanlığın yeni yüzü..

Bakanlığın sayfası değişmiş.. takipçiyiz.. :)
  2. Bakanlık çed bilgileri sayfası hk.

Merhaba arkadaşlar, Türkiye Çevresel Bilgi Değişim Ağındaki (TEIEN) çed bilgileri bölümünden dosya indirilirken, sistem Türkçe karakterli dosyalarda hata veriyor. http://teien.cevre.gov.tr/teien/cedweb/gosterCedEk1Sonuc!showSorgulaCedWebPopUp1.do sayfasında, seçilen kaydı görüntüle dediğimde alttaki hatayı alıyorum; /teien/uploaded/ced/2299/TRABZON-TİREBOLU-GÜMÜŞHANE-ERZİNCAN DEMİRYOLU...
  3. Çevre bakanlığın' nın son alımlarında yapılan usulsuzluk

Merhabalar, Daha önce bu başlık ile bir konu açılmış ve uygun olmayan üslup nedeniyle kapatılmış. Ben bu konunun sıcak kalmasından yana olan bir çevre mühendisiyim. Meslektaşlarımızın bu atamalarla ilgili düşüncelerini bu portalda uygun bir dille açıkca dile getirmelerini isterim. Bakanlığın 29.08.2013 tarihinde sonuçlarını açıkladığı son alımlarla ilgili insanların kafasında bir sürü şaibe...