Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakanlığın yeni yüzü..

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Filiz Bali tarafından paylaşıldı.

1. Filiz Bali

Filiz Bali CMNet Üyesi

Bakanlığın sayfası değişmiş.. takipçiyiz.. :)

2. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

bakanlığın her zaman takipçisiyiz tabi ki de yalnız, bakanlıkta biraz bizi takip etse çok süper olucak ;)

Zehra Doğan ve Serap Töre Çelik bunu beğendi.
  3. Sedat Güven

Sedat Güven CMNet Üyesi

Sadece sayfada görsellik değişmiş, hala mevzuatlar kısmında çevre kanunu veya diğer çevre yönetmeliklerine yer verilmemiş....

4. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Arkadaşlar basit şeylere takılıyor diyebilirsiniz ve bir tartışma başlatmak değil amacım ama bakanlığın yeni sayfasında ben ne TÜRK Bayrağına ne de ATATÜRK'e rastladım.Rastlayanınız var mı acaba?

5. Ne basiti Allah aşkına esefle kınıyorum web sayfası tasarımcılarını umarım en kısa zamnda düzeltilir

6. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

sadece fotoğrafların arkasında görebiliyoruz

7. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Değişmesi gereken Sadece Web Sayfası mı ?? !

8. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

......yorumsuzsunuz......

9. M. Hayri Cüneydi

Siz sevmeyebilirsiniz.Ama sevenlere de müdahale edemezsiniz.Herkes terbiyesini takınsın lütfen.Amaç tartışma çıkratmak değil ama bu tür saldırılara da cevapsız kalamayız.

Dilan Seycan bunu beğendi.
  10. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

.....yorumsuzsunuz.......

11. M. Hayri Cüneydi

Bayrağıma ve Atama sahip çıkmak geri kafalıklıksa köküne kadar geri kafalıyım.Sessiz kalmam.Terbiyesizsem de terbiyesizim hem de sonuna kadar.Emi?

12. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

........yorumsuzsunuz......

Bakanlığın yeni yüzü.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıla Yeni İş Arama Stratejileri

Yeni yılda eğer hala iş bulamamışsanız, işte size yeni yıla özel iş arama stratejileri. İş arama uzmanlarıyla yapılan görüşmeler sonucunda yeni yılda kaçınmanız gereken hataları ve 2010'da izlemeniz gereken adımları belirledik; 1.TEMEL ADIMLARDAN VAZGEÇMEYİN Eğer hala bir iş başvurusunda bulunmamışsanız özgeçmişinizi ve teyit mektubunuzu (özgeçmişiniz ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için...
  2. Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü

Vizyon tarihi: [COLOR=#005ea8]29 Hazir[COLOR=#005ea8]an 2011 Yönetmen: [COLOR=#005ea8]Michael B[COLOR=#005ea8]ay Oyuncular: [COLOR=#005ea8]Shia La[COLOR=#005ea8]Beouf, [COLOR=#005ea8]Rosie H[COLOR=#005ea8]untington-Whiteley, [COLOR=#005ea8]Patric[COLOR=#005ea8]k Dempsey Orijinal adı: Transformers: Dark of the Moon uzun metrajlı film [COLOR=#005ea8]A[COLOR=#005ea8]BD . Tür:...
  3. Bakanlığın sayfası açılmıyor

bakanlığın sayfası neden açılmıyor bilgisi olan var mı? hem evde hem işte denedim 2-3 gündür açamadım.
  4. Çevre bakanlığın' nın son alımlarında yapılan usulsuzluk

Merhabalar, Daha önce bu başlık ile bir konu açılmış ve uygun olmayan üslup nedeniyle kapatılmış. Ben bu konunun sıcak kalmasından yana olan bir çevre mühendisiyim. Meslektaşlarımızın bu atamalarla ilgili düşüncelerini bu portalda uygun bir dille açıkca dile getirmelerini isterim. Bakanlığın 29.08.2013 tarihinde sonuçlarını açıkladığı son alımlarla ilgili insanların kafasında bir sürü şaibe...