Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakanlık çed bilgileri sayfası hk.

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Mahmut tarafından paylaşıldı.

1. Mahmut

Mahmut CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Türkiye Çevresel Bilgi Değişim Ağındaki (TEIEN) çed bilgileri bölümünden dosya indirilirken, sistem Türkçe karakterli dosyalarda hata veriyor.

http://teien.cevre.gov.tr/teien/cedweb/gosterCedEk1Sonuc!showSorgulaCedWebPopUp1.do sayfasında, seçilen kaydı görüntüle dediğimde alttaki hatayı alıyorum;

/teien/uploaded/ced/2299/TRABZON-TİREBOLU-GÜMÜŞHANE-ERZİNCAN DEMİRYOLU PROJESİ ÇED RAPORU.pdf (No such file or directory)

Dosyanın http://teien.cevre.gov.tr/teien/uploaded/ced/2299/... dizininde olması gerekiyor ancak erişim kısıtlı.

Türkçe karakterli dosyalardaki indirme sorunu yeni mi?

Bakanlık çed bilgileri sayfası hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Değişen ced bilgileri

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım birlikte daha i noktalara geliriz. benim şöyle bi sorum olacak.bir firma başlangıçta verdiği taahhütleri yerine getirmeyip hem kapasiteyi artırmış hemde oluşmayacak dediği bir endüstriyel atıksu çıkışı yapıyor.firmaya bi arıtma tesisi kuruldu proje onay almak istiyoruz ama ced de endüstriyel atıksu çıkışı yok görünüyo. bu durumda nasıl bi süreç...
  2. Bakanlığın sayfası açılmıyor

bakanlığın sayfası neden açılmıyor bilgisi olan var mı? hem evde hem işte denedim 2-3 gündür açamadım.
  3. Çevre görevlisi meslek bilgileri kayıt

merhaba arkadaşlar . meslek bilgilerimi, çalıştığım firmayı tanıtamıyorum ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
  4. Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu

merhaba arkadaşlar, iş yerinde çalışan işçi arkadaşlara "temel çeve bilgileri ve kömür işletmelerinde atık yönetimi" konulu bir eğitim yapacağım bu eğitim esnasında kullanabileceğimin eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla kullanabileceğim çevre kirliliği üzerine bir video nerde bulabilirim? yada elinde video olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum arkadaşlar yardımlarınızı...
  5. Çevre görevlisi belgesi eğitim bilgileri yardım

çevre görevlisi belgesi için önceden kayıt olmuştum kimlik bilgilerimi kaydetmiştim şimdi mobil imza alıp dekontumu yatırdım ama eğitim bilgilerimi kaydedemiyorum. Eğitim bilgilerimi yazıp mezuniyet belgemi yüklüyorum kaydet diyorum karşıma mobil imza ve e-imza seçeneklerinden birini seçmemi istiyor ama mobil imza seçiyorum hiçbir şey gelmiyor sadece vazgeç seçeneği var mecburen onu seçiyorum...