Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakanlık tarafından verilen eğitimler?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında İ.Ercan tarafından paylaşıldı.

  1. İ.Ercan

    İ.Ercan CMNet Üyesi

    Merhaba Arkadaşlar.

    "Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere:

    (2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur.
    Eğitim almak ve belgelemek zorundayız.

    Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi olan var mı?..
     
Bakanlık tarafından verilen eğitimler? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mühendislere sertifikalı eğitimler-lider mühendis

    İş dünyasında aktif olarak çalışmakta olan veya yeni mezun Mühendislerin yöneticileri tarafından, kariyerleri boyunca bir çok projede bulunmaları istenmektedir. Mühendisler kimi zaman projelerde ekibin bir parçası olurken kimi zaman da projelere liderlik etmekle görevlendirilirler. Proje ya da bir ekip yönetirken en önemli kriter, iş ortamını sıkıcı ve monoton bir yer haline getirmeden...
  2. ÇED sürecinin bakanlık tarafından yazılan yazıların müsteşar imzasına sunulmasından dolayı uzun sürm

    Çevre ve Şehircilik Bakanlığında çalışan çevre mühendisi arkadaşlar projelerin çed süreci Bakanlık tarafından yazılan yazıların müsteşar imzasına sunulmasından dolayı uzun sürmektedir. Bunun sebebi bakanlığın isminin değişmesiymiş. Ama yatırımcıların mağdur edilmemesi için bu duruma bir çözüm getirilmesi acilan gerekmektedir. Bu şikayet mesajını okuduysanız lütfen bir şeyler yapmak için...
  3. Ücretsiz Eğitimler

    Merhaba arkadaşlar; ücretsiz online eğitim aldığım bir site mevcut tanıtım amaçlı 2 eğitimleri ücretsiz. 1) Kalite Değişim Yönetim 2) YALIN Üretim Bu konuların sizlere katma değer sağlayabileceğini düşünerek siteyi paylaşmak istedim. www.sigmaakademi.com
  4. Eğitim (işletmelerde çalışanlara verilen) notları

    Arkadaşlar bir hastanede eğitim vermem gerekiyor. Elinde bunun hakkında dökümanı olan varsa paylaşa bilir mi acaba. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.
  5. Firma içi eğitimler

    Çevre eğitimlerinin firma içerisinde verilmesinin zorunlu olduğunu belirten yönetmelik var mı? Varsa hangisi? Bilgi verebilirseniz sevinirim