Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakanlık yeni yapılanma

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında putperest tarafından paylaşıldı.

1. putperest

putperest CMNet Üyesi

Arkadaşlar duyduğuma göre yeni bakanla beraber ÇŞB yapılanmaya gitmiş. Daire Başkanlarının çoğu görevden alınmış yerlerine başkaları getirilmiş. Genel Mdler ve yardlar değiştirilmiş. Çok önemli pozisyonlardaki kişileri almışlar. Sizin yorumlarınız nedir?

2. Nefin

Nefin Misafir

Bugün öğrendiğimize göre Endüstriyel Yatırımlar ÇED Dairesi Başkanı Oğuz Güner görevinden alınıp bakan müşaviri görevine getirilmiş. Daha bir çok şube müdürü, daire başkanı değişecekmiş.

3. Dejavu

Dejavu CMNet Üyesi

hiç olmayan bişeydi bizim bakanlıkta çok şaşırdım :p

4. putperest

putperest CMNet Üyesi

Böylesi olmamıştı. Çok büyük değişiklikler var. Az çok Bakanlık personelini tanıyoruz. Kim neyi yapabilir, kim neyi yapamaz. Öğrendiğim değişikliklerin işe yarar değişiklikler olmadığını düşünüyorum. mesela Oğuz Güner'den ne istersin. O adamı müsteşar yapsalar yakışır bence. Şimdi kimbilir kim gelecek yerine?

Tuğba Yeşil Ağca ve hepaistos bunu beğendi.
  5. Nefin

Nefin Misafir

Başka kimler değişmiş sayın putperest ?

6. putperest

putperest CMNet Üyesi

Çağatay Bey'in yerine Mustafa Satılmış (yeniden) gelmiş diye bir duyum aldım.

7. mkoztas

mkoztas CMNet Üyesi

ÇevreGörevlisi Belgesi ile ilgili tüm sorularımıza yardımcı olan ve uzun süredir konuyu takip eden bilen Çevre Yeterlik Dairesi ve Belgelendirme Şube Müdürlüğü hakkında bilgisi olan var mı

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

9. putperest

putperest CMNet Üyesi

Ersan Bey vardı orada daire başkanı, onu da görevden aldılar duyduğum kadarıyla.

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hadi ya Ersan Beyi nereye atamışlar haberiniz var mı?

11. putperest

putperest CMNet Üyesi

onu bilmiyorum duyumlarım bu kadar

12. hepaistos

hepaistos CMNet Üyesi

Mustafa Satılmış ismi ise uzun zamandır söyleniyordu Mehmet Oğuz Güner' e yazık olmuş. Türkiye de madencilikte çed deyince ilk akla gelen isimlerdendir. yeni gelen bakanımızda ağır akp li. ahd-ı vefa atamaları diye sanırım buna deniyor.

vatana millete hayırlı olsun.

diyecek bir şey yok, durmak yok yola devam..

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  13. Nefin

Nefin Misafir

14. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

ortalık şenleneceğe benzer... :)

15. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

hep çocuklar gibi şendik :)

Bakanlık yeni yapılanma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıla Yeni İş Arama Stratejileri

Yeni yılda eğer hala iş bulamamışsanız, işte size yeni yıla özel iş arama stratejileri. İş arama uzmanlarıyla yapılan görüşmeler sonucunda yeni yılda kaçınmanız gereken hataları ve 2010'da izlemeniz gereken adımları belirledik; 1.TEMEL ADIMLARDAN VAZGEÇMEYİN Eğer hala bir iş başvurusunda bulunmamışsanız özgeçmişinizi ve teyit mektubunuzu (özgeçmişiniz ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için...
  2. Bakanlık mı TSE mı?

Merhabalar, Çevre Müh. ikinci sınıf öğrencisiyim.Bu sene zorunlu olan laboratuvar stajımın 30 gününü de Bakanlığın referans lab.ında yapmamı mı yoksa stajımı ikiye bölüm 15 Bakanlık 15 TSE mi önerirsiniz?Acil yardım biran önce başvurmam lazım. Teşekkürler
  3. Bakanlık

Tıbbi atıkların kontrolü ve bertarafı için alınması gereken firma lisans belgesi ve araç lisans belgesi eski adıyla çevre ve orman bakanlığına bağlı il çevre orman müdürlüklerinden alınıyordu; şimdi bu lisans başvuruları için T.C. Orman ve Su işleri bakanlığına mı başvurmamız gerekir? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların cevabını bekliyorum. İyi Çalışmalar.
  4. Bakanlik

MERHABALAR; ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN ULAŞABİLECEĞİMİZ BİRİ VAR MI? NUMARA LAZIM ACİL OLARAK.
  5. Bakanlık dilekçe

Arkadaşlar, Daha önceden yapılıp yapılmadığını bilemiyorum. Ama Çevre Mühendisleri olarak hakkmızı korumak için herkez bakanlığa bir dilekçe yazsa nasıl olur. (Şuan kaç adet Çevre Mühendisi varsa) hepsi bir adet dilekçe yazabilir. Çevre Mühendislerinin haklarının sürekli diğer mühendislik dallarına paylaştırılması, Sanayicinin gözünde Çevre Mühendisinin kıymetinin olmadığı, (Çevre görevlileri...