Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balıkesir lpg sorumlu müdürlük kursu

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında Hilal Çetin tarafından paylaşıldı.

1. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Merhaba, Balıkesir'de ikamet edip, LPG sorumlu müdür kursuna gitmek isteyen var mıdır? Balıkesir Mak. Müh. odasıyla konuştum bir ay önce bir kurs açılmış, şimdi açılması için en az 15 kişinin başvurusu gerekmekteymiş. Düşünen varsa lütfen benimle iletişime geçin.

2. ozgsglm

ozgsglm CMNet Üyesi

Hilal hanım ben ilgileniyorum, özelden bilgilerimi gönderiyorum.

3. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Özge hanım, en kısa zamanda lütfen bana ulaşınız.

4. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

5. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Neşat Bey,
    O yazıyı farketmedim. Yarın tekrar hem MMO'yu hem de ÇMO'yu arayıp öğreniceğim. Edindiğim bilgiyi de buradan paylaşırım. Teşekkürler bilgi için.

Ankara ÇMO'dan aldığım bilgiye göre üyesi olduğumuz odadan eğitim ve serfikaları alırız. @nesatoren uyarı için teşekkürler.

Balıkesir lpg sorumlu müdürlük kursu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. LPG Sorumlu Müdürlük

Odalar EPDK’yı adres gösterdi Ankara’daki ruhsatsız LPG istasyonları tehlike saçmaya devam ederken, meslek odaları EPDK’yı adres gösterdi. ANKARA Hürriyet’in gündeme getirdiği ruhsatsız LPG istasyonlarıyla ilgili meslek odaları sert konuştu. Adres olarak EPDK’yı gösteren meslek odaları, EPDK’nın Hürriyet’in haberini suç duyurusu kabul ederek bir an önce harekete geçmesini istedi....
  2. Sorumlu müdürlük

yardım lpg sorumlu müd.ile ilgili...sorumlu müdürlüğünü yapmış olduğum firmalar ssk siğortamı yapmadıkları zaman nereye ve ne şekilde başvuru yapmalıyız....teşekkür ederim
  3. Sorumlu müdürlük

ArkadaŞlar merhaba ben atik yaĞ gerİ dÖnÜŞÜm fİrmasinda ÇaliŞiyorum. Fİrmamiz lİsans aŞamasinda fabrİkaya sorumlu mÜdÜr almak zorunda ve burda ÇaliŞan tek mÜhendİs ben olduĞum İÇİn bu konuda pek bİr bİlgİm yok...sorumlu mÜdÜrlÜk hakkinda bİlgİsİ olan varsa paylaŞabİlİr mİ??
  4. Sorumlu müdürlük

Arkadaşlar bölümümüz hangi alanlarda mesul müdürlük yapabilir? Her yerde ilanlar görüyorum ama genelde kimya ve eczacılık mezunu arıyorlar.Benim yabancı olduğum bir konu, yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Lpg sorumlu müdürlük 1'den 3'e çıkıyor?

http://www.puis.org.tr/index.php?area=1&p=news&newsid=834 böyle duyum var arkadaşlar ne kadar doğru bilmiyorum?