Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

“ Başarı ve Mutluluk Getiren İşi Bulmanın İncelikleri ”

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Türkiye’nin İlk Sertifikalı Kariyer Koçundan…

Yaşam yolculuğunuzun en çok zaman geçirdiğiniz bölümü olan "Kariyer Yolculuğuna" doğru adımlarla devam etmek isterseniz gelin bu eğitime katılın!

Eğitim sonunda;

Kendi kendinizin kariyer koçu olacak,
    Yaşamınızda ve kariyerinizde kuantum değimi yaşayacak,
    Kendinizi daha iyi tanıyacak
    Ve iş arama yöntemleri hakkında en güncel bilgilerle donanacaksınız…

Eğitim Süresi: 1 Gün
    Eğitim Yeri ve Tarihi: Ördekli Kültür ve Sanat Merkezi, BURSA, 10.03.2009
    Eğitim Yöntemi: Etkileşimli, uygulamalı atölye çalışması, role-play ve sunum.
    Eğitmen: Deniz Ağgül Güler, Kariyer Koçu
    Eğitim Ücreti: 100 TL
    Ön Kayıt İçin: denizaggul@yahoo.com , 0 532 354 15 23

Eğitim İçeriği:

Kendi Kendimin Kariyer Koçu Olmak
    Yaşamınızda ve Kariyerinizde Kuantum Değişimi
    Durum Değerlendirmesi
    Kendini Bulmadan Doğru İşi bulmak İmkansız!
    Kariyer Matrisi Oluşturmak

İleri Düzey İş Arama Teknikleri;
    (1-İş Arama Kanalları (Portallar, Danışmanlık Şirketleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Sanal Gruplar, Networking Bombası, Sosyal Ağlar, Bloglar)
    2- Özgeçmiş ve Kapak Mektubu Hazırlama
    3- İlana Özel İş Başvurusunda Bulunma
    4- Teşekkür Mektubu

İleri Düzey Görüşme Teknikleri;
    1-İletişim Becerileri ( Sözlü, Sözsüz)
    2-Satış Sanatı Teknikleri
    3-İş görüşmesinde nasıl fark yaratılır?
    4-Kişisel İmaj
    5-İş görüşmesi simülasyonu (Role-Play Uygulaması)

Deniz Ağgül Güler Kimdir?

Ankara Üniversitesi Gıda mühendisliği mezunudur. Executive İngilizce e-MBA yapmıştır. 1998 yılından beri kariyer gelişimi, eğitim, insan kaynakları, satış ve pazarlama gibi alanlarda aktif olarak, ulusal ve uluslararası kurumlarda yer almıştır. Career Coach Institute’ den sertifikalı Türkiye’ nin ilk Kariyer Koçu’dur. Uluslar arası Koçluk Federasyonu (ICF)’ in üyesidir. 2005 yılından beri danışanlarına hem bireysel hem de kurumsal olarak koçluk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 2005 yılından beri faaliyetlerine kendi kurduğu “Maremis Gelecek Enstitüsü” ile devam etmektedir.

“ Başarı ve Mutluluk Getiren İşi Bulmanın İncelikleri ” konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Başarı İçin Bazen Sağır Olmak Gerekir

Başarı İçin Bazen Sağır Olmak Gerekir Yolun kenarında ufak bir dükkânda hamburger satan yaşlı adamın kulakları çok zor duyuyor, radyo dinleyemiyordu. Gazeteyi ise gözleri bozuk olduğu için okumakta zorlanıyor, çoğu zaman okumadan kaldırıyordu. Yaşlı adam ufak dükkânının önünde yoldan geçenlere “Bir hamburger alır mıydınız bayım?”, “Bir hamburger alır mıydınız bayan?” diyerek...
  2. Yüzyılın Dahisinden Başarı Taktikleri

Yüzyılın dahisi Albert Einstein’ın başarı sırlarını merak ediyor musunuz? Şu ana kadar yaşamış en etkili bilim adamı olarak kabul edilen Einstein, sadece fiziğin değil yaşamın da dinamiklerini çözmüştü. İşte Einstein’dan başarıya götüren hayat dersleri… Albert Einstein çoğu insan tarafından dahi olarak görülür. Şu ana kadar yaşamış en etkili bilim insanı olmanın yanında teorik fizikçi,...
  3. Apple'dan pixar'a başarı ve tutku hikayesi

Ölümünün ardından kariyer hikayelerini okumak kaldı bize de: Apple’ın kurucusu Steve Jobs 2005 yılı Haziran ayında Stanford üniversitesinin mezuniyet töreninde taze mezunlara ilginç bir konuşma yaptı. İster 18’inde olalım, ister 45’inde, ister en favori okulları bitirelim, ya da liseden terk etmiş olalım; hepimiz için çıkarılacak dersler var bu konuşmada. Jobs’un ağzından dinleyelim...
  4. Korku başarı enerjisi verir mi?

Korku Başarı Enerjisi Verir mi? Yaşam boyu hep bir şeyleri başarmaya çalışıyoruz. Bir konuda oluşmuş standartları yakalamak başarı sayılıyor çünkü günümüzde her şey ‘ölçülebilir’ olmak durumunda. Peki, başarı çabanızın kaynağında ne var? Japon balıkçılarla ilgili bir hikaye vardır. "Derin dondurucuların olmadığı dönemde, okyanusta avladıkları balıkları ülkelerine getirinceye...
  5. 24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin ! GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT) “Başarı – Motivasyon – Performans Semineri” LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim ü 1000 Adet Soru Çözümü ü Sınava...