• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

“ Başarı ve Mutluluk Getiren İşi Bulmanın İncelikleri ”

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Türkiye’nin İlk Sertifikalı Kariyer Koçundan…

Yaşam yolculuğunuzun en çok zaman geçirdiğiniz bölümü olan "Kariyer Yolculuğuna" doğru adımlarla devam etmek isterseniz gelin bu eğitime katılın!

Eğitim sonunda;

Kendi kendinizin kariyer koçu olacak,
Yaşamınızda ve kariyerinizde kuantum değimi yaşayacak,
Kendinizi daha iyi tanıyacak
Ve iş arama yöntemleri hakkında en güncel bilgilerle donanacaksınız…

Eğitim Süresi: 1 Gün
Eğitim Yeri ve Tarihi: Ördekli Kültür ve Sanat Merkezi, BURSA, 10.03.2009
Eğitim Yöntemi: Etkileşimli, uygulamalı atölye çalışması, role-play ve sunum.
Eğitmen: Deniz Ağgül Güler, Kariyer Koçu
Eğitim Ücreti: 100 TL
Ön Kayıt İçin: denizaggul@yahoo.com , 0 532 354 15 23

Eğitim İçeriği:

Kendi Kendimin Kariyer Koçu Olmak
Yaşamınızda ve Kariyerinizde Kuantum Değişimi
Durum Değerlendirmesi
Kendini Bulmadan Doğru İşi bulmak İmkansız!
Kariyer Matrisi Oluşturmak

İleri Düzey İş Arama Teknikleri;
(1-İş Arama Kanalları (Portallar, Danışmanlık Şirketleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Sanal Gruplar, Networking Bombası, Sosyal Ağlar, Bloglar)
2- Özgeçmiş ve Kapak Mektubu Hazırlama
3- İlana Özel İş Başvurusunda Bulunma
4- Teşekkür Mektubu

İleri Düzey Görüşme Teknikleri;
1-İletişim Becerileri ( Sözlü, Sözsüz)
2-Satış Sanatı Teknikleri
3-İş görüşmesinde nasıl fark yaratılır?
4-Kişisel İmaj
5-İş görüşmesi simülasyonu (Role-Play Uygulaması)

Deniz Ağgül Güler Kimdir?

Ankara Üniversitesi Gıda mühendisliği mezunudur. Executive İngilizce e-MBA yapmıştır. 1998 yılından beri kariyer gelişimi, eğitim, insan kaynakları, satış ve pazarlama gibi alanlarda aktif olarak, ulusal ve uluslararası kurumlarda yer almıştır. Career Coach Institute’ den sertifikalı Türkiye’ nin ilk Kariyer Koçu’dur. Uluslar arası Koçluk Federasyonu (ICF)’ in üyesidir. 2005 yılından beri danışanlarına hem bireysel hem de kurumsal olarak koçluk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 2005 yılından beri faaliyetlerine kendi kurduğu “Maremis Gelecek Enstitüsü” ile devam etmektedir.