Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Batman'daki çevre mühendisleri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında aldemir072 tarafından paylaşıldı.

1. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

batmandaki bütün çevre mühendisi arkadaşarımızı bu başlık altında buluşmalarını temenni ederim.

Sibel Açık ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

batman dan bu sitede olan benden başka çevre mühendisi yok galiba.

3. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

demek batman da benden başka çalışan çevre mühendisi yok madem benden başka çalışan yok nasıl olur da 2 danışmanlık firması olur yoksa 3 müydü 4 mü ? o kadar yani.

4. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

"Çevre Sorunlarına Duyarlı Vali İstiyoruz"
    Batman'da etkin olarak çevre mücadelesini veren Batman Çevre Gönüllüleri Derneği, Vali Yılmaz Arslan'ı ziyaret ettiler. Makamında Çevrecilerle bir süre görüşen Vali Arslan'a, Çevre Raporu sunuldu.
    Batman'da etkin olarak çevre mücadelesini veren Batman Çevre Gönüllüleri Derneği, Vali Yılmaz Arslan'ı ziyaret ettiler. Makamında Çevrecilerle bir süre görüşen Vali Arslan'a, Çevre Raporu sunuldu.
    Batman Çevre Gönüllüleri Derneği yönetim kurulu, Vali Yılmaz Arslan'ı makamında ziyaret ettiler. Çevrecilerle makamında görüşen Vali Arslan, kentin çevre sorunlarını çevrecilerden dinledi. Konuyla ilgili olarak konuşan Batman Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Hasan Argünağa, "Çevre sorunlarına duyarlı Vali bizim en büyük arzumuzdur. Görüştüğümüz süre içerisinde kentin acil çözüm bekleyen sorunlarına dikkat çekip, kendisinden yardım talep ettik. Başbakanlığa sunulan İluh Deresi Kentsel Dönüşüm Projesi, Batman Çayı Havzası ıslah projesi, asbestli şehir içme suyu şebekesi ve sol sahil sulama kanalı sorunları başta olmak üzere önemli sorunlarımız konusunda kendisini bilgilendirdik. Ayrıca tarafımızca hazırlanan faaliyetlerimizin de yer aldığı Batman Çevre Raporu'nu da Sayın Valimize takdim ettik. Raporu inceleyeceklerini ve sorunların çözümü konusunda üzerine düşeni yapacağını beyan ettiler. Sayın Valimizden olumlu intibalarla ayrıldık" dedi. Argünağa, her türlü çevre sorunlarını bundan sonra da Vali Arslan'a ileteceklerini sözlerine ekledi.

Fatih Özcan bunu beğendi.
Batman'daki çevre mühendisleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  3. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...
  4. Çevre mühendisleri ve çevre şehircilik bakanliği

Değerli meslektaşlarım önümüzde 2012 yılına dair son atama dönemi var. çevre ve şehircilik bakanlığı çevre mühendisi dışında ne kadar mühendis varsa (başta inşaat) atadı. peki bize sıra ne zaman gelecek ya da sayın bakanımızın bize yönelik çalışmaları nelerdir? bunun yanı sıra biz mühendisler bu durumun düzelmesi için neler yapıyoruz? arkadaşlar dışarıda çevre mühendisi arkadaşların 500-1000...