Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bebka çevre dostu mali destek programı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında hepaistos tarafından paylaşıldı.

1. hepaistos

hepaistos CMNet Üyesi

Bursa, Eskişehir, Bilecik illerinde faaliyet gösteren firmalar için çevre desteği

Örnek projeler

- Atıksu arıtma tesisleri, katı atık toplama, depolama ve bertaraf tesislerinin teknolojik altyapısının geliştirilmesi yeni yöntemlerin uygulanması, kapasitelerinin arttırılmasına yönelik projeler

-Baca gazı arıtma sistemlerinin kurulmasına yönelik projeler

-Tarım alanlarında toprak kirliliğini ölçüp toprak ve ürün için tehlikeli boyuta
    geldiğini bildiren erken uyarı sistemlerinin kurulmasına yönelik projeler

- Hava kirliliği ölçümleri yapan istasyonların kurulmasına yönelik projeler

- Sıcaklık, zaman, basınç gibi parametrelerin kontrol edilerek üretim süreçlerinde
    kullanılan girdilerin tasarrufunu sağlayacak sistemlere yönelik projeler

- İklim değişikliği ile mücadele kapsamında sera gazı emisyonlarının azaltılmasına
    yönelik teknolojilerin uygulanması ve geliştirilmesine yönelik projeler

http://www.bebka.org.tr/admin/datas/sayfas/files/BEBKA_2014_Yili_Cevre_Dostu_Ueretim_MDP_Rehberi.pdf

2. yigiten

yigiten CMNet Üyesi

Teşekkürler dostum.

hepaistos bunu beğendi.
Bebka çevre dostu mali destek programı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre dostu eylem

ÇEVKO 1 milyon 50 bin ton ambalaj atığının 413 bin tonunu geri kazandırdı Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO), 2008’de piyasaya sürülen 1 milyon 49 bin 931 ton ambalaj atığının 413 bin 523 tonunu geri kazandırdı. Çevre ve Orman Bakanlığı’nın yetkilendirdiği kuruluş olan ÇEVKO’nun 2008 yılı bilançosuna göre yıl boyunca piyasaya ambalaj atığı süren 788...
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  3. Çevre dostu ürünler

Arkadaşlar iyi çalışmalar,çevre mikrobiyolojisi dersinde çevre dostu ürünler konulu sunum yapmam gerekmektedir.Yaptığım araştırmalarda mikrobiyolojik olarak pek bir şey bulamadım.Bu konuda yardımcı olabileceğiniz yada yönlendirebileceğiniz bir yer varsa çok makbule geçer.Teşekkür ederim.