Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediye atık ambalaj girişi

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Hakkı Akbaş tarafından paylaşıldı.

1. Hakkı Akbaş

Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

Arkadaşlar belediye atık ambalaj sayfasına girebilen var mı?
    (http://online.cevre.gov.tr/ bu sayfadan)

2. eminoner

eminoner CMNet Üyesi

bugün denedim hata veriyor.umarım sürekli bu hatayı vermiyordur.

Belediye atık ambalaj girişi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tıbbi Atık Yönetimi - Belediye

arkadaşlar hepinize merhaba ben yeni üye oldum ve yeni belediyede göreve başladım sizlere ilk etapta birşey sormak istiyorum tıbbı atık yönetim planı yok belediyenin tıbbı atıklar lisanslı bir firma tarafından alınıyor şimdi bakanlıkta bu yıl sonu atık rapor hakkında tablo doldurulması gerekiyor acaba bu tıbbı atık yönetim planı nasıl hazırlanır nette araştırdım bu tıbbı atık sorumlusu...
  2. Ambalaj atığı veri girişi ve çıkışı

arkadaşlar toplama ayırlma ve geri dönüşüm lisansı olan bir firmada yeni işe başladım daha önceki mühendis arkadas sisteme 2011 yılı boyunca hiç giriş yapmamış 1 hafta içinde girişleri yapmam gerekiyor dikkat edeceğim hususları yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  3. Ambalaj atıkları toplama ayırma tesisleri ile belediye arasında imzalanan protokol sonrası adımlar

İyi günler Ben ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum. Belediyeyle bir sözleşme imzaladık. Çevkoyla da anlaşma yapmak istiyoruz. Benim belediye ile sözleşme yaptıktan sonra izliceğim adımlar hakkında bana bilgi verebilir misiniz.
  4. Tat belediye ve atık yönetim planı

herkese merhaba tat firmasıl olarak birkaç sorum olacak 1-) Tat firmaları belediye ile anlaşmak zorundamı 2-) Tat firmaları yetkilendirilmiş kuruluş (çevko, tükçev) ile anlaşma yapmak zorundamı 3-) Ambalaj atıkları yönetim planı bu şartların olumsuzluğu durumunda hazırlanmalı mı ayrıca bu plan sözleşme yapıldıktan öncemi sonramı hazırlanır hazırlandıktan sonra nerelere gönderilir
  5. Ambalaj atıkları-belediye

Arkadaşlar bizim tesisimiz tuzla'da. başka bir belediyenin ambalaj atıklarını alabiliyor muyuz?