Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediye Çalışanları Yardımlaşma

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba

Belediye de çalışan arkadaşların özellikle tecrübeli arkadaşların tecrübesiz arkadaşlara yardımcı olması ve hazırladıkları talimat olsun yönetmelik olsun paylaşması için bu konuyu oluşturuyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar ordamısınız ? :hhhhhh:

2. ahmedo

ahmedo CMNet Üyesi

mrb arkadaşlar
    belediye sisteminden AAYP hazırlanmasıyla ilgili
    şöyleki ''onaylanmış yönetim planında A mahallesine 340 poşet 12 iç mekan kutu 4 tane konteyner'' dağıtılacak
    yeni sisteme göre nasıl paylaştırılacak
    biriktirme ---
    ayrı toplama ---
    kapıdan kapıya ---
    bilgisi olan yazsın lütfen!

3. Nilüfer Çelik

Nilüfer Çelik CMNet Üyesi

Bizim belediyede mühendis yok.. en son gelişme raporu 2013 te hazırlanmış, e 6 aylık dönemler halinde nasıl yapacam şimdi... bu konuda derin stresler içindeyim :agla::agla::agla::agla::agla: bişey de bilsem yazsam ne güzel yaa :(

4. gülay

gülay CMNet Üyesi

Nilufer Hanim, gelisme raporu kolay :) mailinizi verin, gecmis yillara ait bir ornek gondereyim size ancak yeni sistem de neler isteniyor daha inceleyemedim.

Nilüfer Çelik ve Murat Şimşek bunu beğendi.
  5. Nilüfer Çelik

nilufercelik33@gmail.com rapor formatını da inceliyorum çok teşekkür ederim yaa.. ama en çok eğitim verme konusu, üstüne bir de resim çektirme muhabbeti canımı sıkıyor:D :eek::eek:

6. Zeynep Engin

Zeynep Engin CMNet Üyesi

Belediyelerde hafriyat yönetmeliğinin uygulanması ile ilgili bilgisi olan var mı?

Nuri Ünal bunu beğendi.
  7. gülay

gülay CMNet Üyesi

okullarda egitimler cok zevkli oluyor, kesinlikle tavsiye ederim.gelisme raporunu bu ay sonunda yapacagiz biz de, belgelendirmeden ona cok vaktimiz yok, tamamladigimda ben unutabilirim ancak siz bana hatirlatirsaniz yardimci olurum :) mailinize de 2014 de hazirladiklarimizi gun icinde aticam

Nilüfer Çelik bunu beğendi.
  8. Nilüfer Çelik

çooook teşekür ederim :)

9. ahmedo

ahmedo CMNet Üyesi

mrb GÜLAY hanım
    gelişim raporu örneğini bana da gönderebilirmisiniz
    ahmtkamk@gmail.com
    şimdiden teşekkürler...

10. birgulcom

birgulcom CMNet Üyesi

@ahmedo biriktime-ayrı toplama-kapıdan kapıya ile ilgili bilgi edinebilseniz paylaşır mısınız? Sanırım kimsenin bir bilgisi yok. Şimdiye kadar dağıtılan mı dağıtılacak olan mı? Bir tanesin de adet/ay yazıyor diğerlerinde hiçbirşey yazmıyor..

11. ahmedo

ahmedo CMNet Üyesi

@birgulcom adet/ay dediği dağıtılacak poşet sayısını belirtiyor ki onaylanmış yönetim planında 6 ayda dağıtılacak sayı verilmişti.
    o sayıyı 6 ya bölüp ekleyin..
    bende daha sağlıklı bir bilgiye tam ulaşamadım
    herkes farklı bişeyler söylüyor
    iyi çalışmalar

12. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Merhaba Arkadaşlar;
    Dosya paylaşımlarınızı forum üzerinden yapmanızı rica ederiz. ihtiyacı olan, örnek olarak incelemek isteyen arkadaşlarımız mutlaka olacaktır.

13. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar Katılımınızdan Dolayı teşekkkür ediyorum çiğdem hanım haklı sanırım dosyaları forum üzerinden paylaşırsanız çok daha makbule geçer.

14. gülay

gülay CMNet Üyesi

benim burda paylasabilmem icin belediye adini firma adini vs. ozel bilgileri tek tek okuyup silmem lazim o kadar vakit bulabilsem keske,
    belediyemin izni olmadan internet ortaminda paylasim yapmam dogru olmayabilir, paylasamayacagim icin kusura bakmayin.
    mail adresini gonderen arkadaslar aklimdasiniz bilgisayarin basina oturamiyorum, telde de dosyalarim yok, musait bir animda gondermeye calisacagim.

Nilüfer Çelik bunu beğendi.
  15. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

16. ahmedo

ahmedo CMNet Üyesi

mrb arkadaşlar
    TAT firması olarak bir belediye ile protokol imzalayacağız
    elinde örnek bir protokol olan ahmtkamk@gmail.com adresine gönderebilir mi

17. Hilal ARSLAN

Hilal ARSLAN CMNet Üyesi

@ahmedo kardeş, siz TAT firma olarak belediyelerden ne istiyorsunuz yani hangi şartları yerine getirmesi gerekiyor belediyenin ?

18. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar belediye mıcır ocağı açabilirmi işletebilirmi ?

19. gülay

gülay CMNet Üyesi

Arkadaşlar maillerinize eski dönemleri attım örnek olması açısından, tarihlerine çok takılmayın 2015 ilk altı aylık periyot da dahil aynı formatı kullandım, 2015 ikinci altı aylık sistem üzerinden sanırım (henüz inceleyemedim) şubat ayında onu da yapacağım, yardımcı olmaya çalışırım ihtiyaç duyarsanız.

20. ahmedo

ahmedo CMNet Üyesi

@Hilal ARSLAN
    protokol imzalayacağımız belediye merkez ilçe belediyesi değil
    bir aktarma merkezi temin etmeyi de düşünüyoruz ona göre örnek olacak bir protokol işime yarar
    iyi çalışmalar...