• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Belediye Çalışanları Yardımlaşma

Nuri Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gölpazarı Belediyesi
Arkadaşlar Merhaba

Belediye de çalışan arkadaşların özellikle tecrübeli arkadaşların tecrübesiz arkadaşlara yardımcı olması ve hazırladıkları talimat olsun yönetmelik olsun paylaşması için bu konuyu oluşturuyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar ordamısınız ? :hhhhhh:

Arkadaşlar yeni sisteme girilecek AAYP planlarını onaylanmış plan üzerinden değil bölgedeki en son yapılan çalışmaları gireceksiniz Ankara'daki eğitim de bu konu üstünde durdular.

Toplama ayırma tesisinde çevre görevlisi olarak çalışmaya başladım. Belediye ile sözleşme yapmak istiyoruz. Bununla ilgili elimde bir sözleşme örneği mevcut fakat sözleşmede Belediye tarafından yapılan değerlendirmede 65 puan ve üzeri alınması durumunda 1 yıl uzatılabilir diyor. Bu değerlendirme kriterlerini nerden bulabilirim. Yetkilendirilmiş kuruluş dahil olmayabiliyor diye biliyorum. Ayrıca AAYP hazırlanırken bunu Belediye hazırlıyor formatını buldum. Formatta araç plakaları yazıyor. Bununla ilgili de firma araçlarına araç takip sistemi taktırmak zorunda mıdır.

Arkadaşlar Günaydın

Çalışanlarınızla ilgili iş takip çizelgesi varmı elinde olan yaptıkları işi takip etmek amacıyla ?

ambalaj atıkları yönetim planını süresi 2012 yılında dolmuş yeni plan hazırlıyorum dağıtılacak poşet sayısı ve konteyner sayılarını neye göre belirlemem gerekiyor acaba daha önceki plan sistem üzerinde görünmüyor onunla ilgili bi işlem yapmam gerekiyor mu

Belediye Atık Yönetim Planı hazırlama aşamasında 2 hafta önce beklenen atık miktarları görünüyordu ve sisteme hiçbir veri girişi olmamıştı. Şu an baktığımda o verileri bulamıyorum ve beklenen atık miktarını seçtiğimde nüfus 0 görünüyor. Sebebi ne olabilir?

Öncelikle herkese merhaba,
Belediyede atıksu arıtma tesisine bakan arkadaşların yapmış oldukları beyanlar nelerdir yükümlülüklerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunabiliriz diye düşünüyorum. AAT bilgi sistemi dışında hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?

arkadaşlar bana da gelişme raporu örneği atma şansınız var mı belediyeyle anlaşma yaptık gelişme raporu hazırlamam gerekliymiş ve pek bi bilgm yok

@Gülay Kudret Birdal hala elinizde mevcut mu acba gelişim raporu örneği

Açıkçası sizin göreviniz miydi, belediyenin mi hatırlamıyorum :) 2012 den beri ben yapıyorum.
ama sizden zaten verileri isteyeceklerdir, belediyenin görevi de olsa, bikere yapıp kurtulmak en iyisi :)
mailinize geçiyorum.