• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Belediye Çalışanları Yardımlaşma

Nuri Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gölpazarı Belediyesi
Arkadaşlar Merhaba

Belediye de çalışan arkadaşların özellikle tecrübeli arkadaşların tecrübesiz arkadaşlara yardımcı olması ve hazırladıkları talimat olsun yönetmelik olsun paylaşması için bu konuyu oluşturuyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar ordamısınız ? :hhhhhh:

Merhabalar..Çevre Bilgi Sistemine hiç atık su ile ilgili giriş yapmadım sistemi açtığımda kayıtlı tesis bulunamadı diyor, çevre şehirciliğe başvuru mu yapmam gerekiyor tesisimiz şuan çevre izni değerlendirilme aşamasında

Merhabalar..Çevre Bilgi Sistemine hiç atık su ile ilgili giriş yapmadım sistemi açtığımda kayıtlı tesis bulunamadı diyor, çevre şehirciliğe başvuru mu yapmam gerekiyor tesisimiz şuan çevre izni değerlendirilme aşamasında

İstihdam konusunda yok. Branş belirtilmez. Ancak çevre mevzuatı gereği yapması gereken işler vardır ve bunun için ya çevre görevlisi ya çevre yönetim birimi yada danışmanlık firmalarından hizmet satın alırlar. rastgele başvuru ile iş bulmak zor ama imkansız değil tabi. başvuru yaptığın belediyelere (küçük olanlar) bu dediklerimi anlatırsan şansın biraz artar. en kısa sürede iş bulmanı dilerim. sağlıcakla kal.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Buradan mevzuata bir bakın.
Ekte işinize yarayacağını düşündüğüm iki adet kaynak var.
Yada yönetmeliği baz alarak; atıkların toplanması-taşınması-geri kazanılması-bertarafı başlıklarında bir planı siz yazabilirsiniz. Taşımada yönetmelik ekinde belgeler var. onların alınması zorunlu. yada bakanlığın arayın veya il müdürlüğünüzü onlardan destek isteyin. kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• ATIK YÖNETİM PLANLARININ HAZIRLANMASI.ppt
    2.6 MB · Görüntüleme: 94
  • HAFRİYAT TOPRAĞI.docx
    15 KB · Görüntüleme: 59
Merhabalar,
Belediye ile sözleşmesi olan tat firmasıyız. Piyasaya süren ile bizimle belgelendirme yapmak istiyor.Bir kaç sorum olacaktı. LF-BELEDİYE- PS üçlü sözleşeme yaptım ve imzalattım.Bundan sonraki aşamayı sistem üzerinden nasıl yapacağımı bilmiyorum. hem belediyenin sistemini hemde kendi sistemimden girdi çıktıları ben yapacağım.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

merhaba arkadaşlar;
gelişme raporunu hazırlarken belediye ile yapılan sözleşme tarihini mi yoksa il çevrenin AYT planını onayladığı tarihi mi baz alarak yapmamız gerekiyor ?

Merhaba arkadaşlar belediyesinde destek hizmetler müdürlüğü yönetmeliği olan varsa benimle paylaşabilirmi ?

@Gülay hanım benimlede gelişme raporu formatını varsa atık ambalaj sisteminde yenilenen formatın nasıl hazırlanacağını anlatan planı atar mısınız

gelişme raporu elinde bulanan var mı acaba ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar dilerim herkese