Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediye çevre görevlisi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Rıdvan Gödel tarafından paylaşıldı.

1. Rıdvan Gödel

Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

Çalışmakta bulunduğum belediyeyi e-izinlerde tanımlayarak kendimi çevre görevlisi olarak atayacagım ama belediyeyi tanımlarken cevap veremeyecegim bazı sorular (örn. Açık alan m2 si gibi) var bunları nasıl tanımlayabilirim konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim.

2. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

Cevap: Belediye çevre görevlisi

il çevre- bakanlık a sormak gerekir görüş alınsa daha iyi olur..

3. Rıdvan Gödel

Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

İl çevre bakanlıga yönlendiriyor bakanlıktada kimse telefona bakmıyor :( zaten değişiklik nedeniyle bakanlık bu aralar kendi derdine düstü...

4. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

Tİcaret ve sanayİ odasina da bİ daniŞin kapasİte raporunda o bİlgİlere yer verİlİyor.

5. ayse_

ayse_ CMNet Üyesi

Rıdvan Bey ben de belediyede çalışıyorum ve aynı durumdan ben de dertliyim.
    hatta belediye ye çevre görevlisi olarak atanmamız için genel müdürün(belediyede belediye başkanı tahminimce) e imzası olması gerekiyor sanırım ama emin değilim..onun dışında kayıt şamasıda dediğiniz gibi ticaret odası no, SGK iş yeri no gbi birsürü bilgi var giremediğimiz.:(
    çok yeni bu konular ve kimse ne yapacağını bilemiyor maalesef :(
    konuyla ilgili bilgilenen arkadaşlar paylaşımda bulunursa sevinirim..

kolay gelsin.

6. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

İlgili yönjetmelikde belediyelerin ek bir ve ek iki tesisi bulunanlarda çevre görevlisi çalışır yada çalıştırır yada danışmanlık hizmeti alı ibresi vardır bu kapsamda kendinizi belediyeden ziyade tesis hakkındaki bilgilerin girilmesi faydalı olacaktırÖrnek;
    Asfalt plenti
    açık alan kapalı alan vs
    yada atık su arıtma tesisi
    açık alan kapalı alan vs

Sevgi ve saygılarımla

7. Nazan Şirin Kande

Nazan Şirin Kande CMNet Üyesi

arkadaslar, ben beledıyede cevre gorevlısı olarak calısyorum beledıyelerde cevre ıznı ne tabı olan hangı ısletme war ıse onun bılgılerı gırılır. ornegın atıksu arıtma tesısı,yada asfalt plentını ....ayrıca ayse arkadasımızn dedıgıgıbı baskanın e ımzası olması gerekmez, ısletmeyı tanımladıktan sonra,en sonda bır taahutname yerı wardır orda kendın e ımzanla kendın tahahut edıyorsunuz.ama tabıkı baskanın tc sıne kadar bır suru bılgıyı yazıyorsunuz.
    saygılarımla..ıyı calısmalar

8. Nazan Şirin Kande

Nazan Şirin Kande CMNet Üyesi

tıcaret sanayı odası ıcın odadan gıdıp muafıyet yazısı alıyorsunuz. ve sısteme onu eklıyorusnuz sgk ısyerı numarası gıbı bılgıler zaten sabıttır. malı hızmetlerden ogrenebılrısınız.

9. Serpil Yücel

Serpil Yücel CMNet Üyesi

Yıllar önce sorulan sorunun cevabına ihtiyacım var şuan belediyede çevre görevlisi olarak çalışan birisi var mı ? Tesis bilgilerini girdikten sonra,çevre şehircilige onaylatmam mi gerekiyor belediyenin kanalizasyon iznini alicam bunun için ne yapmam gerekiyor ve farklı bir firmadada çevre görevlisi olarak çalışabilir miyim ?

10. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Belediyede tam zamanlı sözleşmeli personel statüsünde çalışıyorsanız hiçbir şekilde hiçbir yerde çalişamazsınız. Yarı zamanli iseniz çalışabilirsiniz.

11. Serpil Yücel

Serpil Yücel CMNet Üyesi

Anladim Çiğdem hanım çok teşekkürler.

Belediye çevre görevlisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Eğitimine İlişkin Bilgiler

Evet meslektaşlarım, bugün çdy yönetmelik değşikliği yapıldı. Veee bizleri biraz olsun sevindiren yönetmelikten artık hiçbir umudumuz kalmadı. Resmen(!) tamamen(!) ÇEVRE MÜHENDİSİ ibaresini sildiler. Diğer bölümlerle bizi eşdeğer tuttular. Birlik olup buna itiraz etmemiz gerekir. Bunu imza toplayıp imzalarla birlikte dilekçeyle bakanlığa sunma gibi vs. şeyler olabilir. Görüşlere açığız. Kısa...
  2. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  3. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Sınav Soruları, Cevapları ve İptaller

Çevre Görevlisi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarında Yapılan Değişiklik... Temmuz 20, 2010 ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI 27 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen Çevre Görevlisi Sınavı soruları ve cevap anahtarları için Bakanlığımıza yapılan itirazlar değerlendirmeye alınarak sorular ve cevaplar tekrar incelenmiştir. Yapılan bu inceleme sonucunda 2 soruda ve 2 cevapta hata tespit edilmiş olup...
  4. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...