Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediyede yapılmış staj defteri

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Hasan Saygun Uzun tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Saygun Uzun

Hasan Saygun Uzun CMNet Üyesi

Belediyede yapılmış staj defteri lazım çok acil lütfen yardımcı olurmusunuz bu staj defteri yüzünden okulu uzatıcam yoksa

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

3. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

Arkadaşım sana şöyle yardımcı olabilirim..
    Belediyelerin önemli bir yükümlülüğüde Katı atı yönetimi-Ambalaj atıkları yönetimi (Planıdır) ve bu planın doğru düzgün hazırlanması yaklaşık 2hafta ila 1ay arası sürüyor..Staj yaptığın Belediyede bu plan ve hesaplamaları günlük staj defterine yazabilirsin hem bir şeylerde öğrenmiş olursun..Hatta bu konuda anlaşma yaptığınız toplama ayırma tesisinden yardım da alabilirsin..
    Takıldığın noktalarda yardımcı olurum..

Belediyede yapılmış staj defteri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj Defteri :)

arkadaşlar kocaeli üniversitesi çevre müh .2sınıf öğrenciyim bu dönem laboratuar stajı yapıyorum fakat staj defteri ile ilgili gerekli ne yapacağı falan tam olarak bilmiyorum ve hazır örnek bi staj defterini nasıl bulabilirim bana bu konular hakkında yardım edebilirseniz çok sevinirim iyi paylaşımlar:)
  2. Staj defteri :((((

Arkadaşlar lab. stajı yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?
  3. Staj defteri

çok acil işletme staj defteri örneği lazım. yardım edebilecek kimse var mı...
  4. Staj defteri :)

arıtma stajı yapcam ne yapcağımı tam bilmıyorum.yokmu paylaşacak biri en azından aklımda birşeyler oluşuvereydi bea :)
  5. "staj defteri" sorunsalı

Uzun zamandır takip ediyorum da, çokça staj defteri aranıyor forumda. Kimisi laboratuvar için arıyor, kimisi büro için, kimisi ambalaj tesisi için vs. Neden "0rh (-) kan" gibi bu kadar çok arandığını merak ettim doğrusu. Oysa staj defteri, üniversiteden mezun olduktan sonra, iş hayatında yapılacak işlere en çok benzeyen ancak hiçte benzemeyecek kadar aslında kolay olabilecek bir...