Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belge Görüntüleme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Alper Karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Ben bir TAT tesisinde çevre görevlisi olarak çalışmaktayım ve tesisin lisans işlemlerini tamamladım. Sistemimde "Kabul Edildi" şeklinde görüntülenen lisans başvurumda belgeyi görüntülemek için tıklıyorum fakat sadece İl Çevrede imza sahibi kişinin adının yazılı olduğu bir bölüm görüntüleniyor, lisans belgemi görüntüleyemiyorum. Benzer sorunu yaşayanlar var mı yada sistemin düzenlenmesi dolayısıyla mı bu sorun oluşuyor?

Belge Görüntüleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gfb belge gösterimi

Merhaba Birkaç sorum olacaktı; toplama ayırma tesisinde yeni çalışmaya başladım gfb başvurum kabul edildi fakat sistemde belgemi görüntüleyemiyorum sistemde sıkıntı yaşayan var mı ve bundan sonraki lisans sürecinde ne yapmam gerekiyor? son olarak belgeleme için atık ambalaj sistemine kullanıcı kod ve şifresi almak için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim
  2. Izin lisans yazılımı belge görüntüleme sorunu

Arkadaşlar bir süredir GFB - İzin belgelerini, taahhütnameyi veya eksiklik belgelerini görüntülebileceğim ekranla ilgili sıkıntı yaşıyorum. Win 7 kullanıyorum ve geçenlerde format attım. Ondan sonra oldu bu sorun. Java son sürüm, Flash son sürüm ( format öncesinde olduğu gibi ) Mozilla ile giriyordum genelde ancak şimdi belge görüntüleme linkleri aktif değil. Üzerine tıklanılmıyor. Sayfayı...
  3. Orjinal belge??

Çevre izin sürecinde işletmenin İl Çevre Müdürlüğünden aldığı belgeleri tarayıcı da tarayıp sisteme yükleme yapıyoruz. Başvuru reddediliyor. Sebep belgenin orjinalinin yüklenmesi gerekmiş. Böyle mükemmel bir red nedeni ile karşılaşan arkadaş var mı acaba. Tarayıcıdan çıkan belgenin orjinal mi yoksa sahte mi olduğunu bu arkadaşlar nasıl anlıyor, nasıl bir beyin gelişimi yaşamışlar acaba bakınca...
  4. Belge

arkadaşlar bir işyerinde işçinin ikametgah sabıka kaydı sağlık raporu ve nüfus kayıt örneği var ve bu işçi 6 ay önce işyerinden ayrıldı. ve şimdi 2 gün önce tekrar işe başladı bu belgelerden hangisinin yenilenmesi gerekir hepsinin yenilesem olur mu?
  5. Belge

arkadaşlar herkese kolay gelsin. biz lisansları daha yeni aldık ve il çevre müdürlüğüne tesiste çalıştığıma dair belgeler götürmeliymişim bu belgeler nelerdir acil olarak yardım ederseniz sevinirim.