Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belge

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Olgaç Sürmelihindi tarafından paylaşıldı.

1. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

arkadaşlar herkese kolay gelsin. biz lisansları daha yeni aldık ve il çevre müdürlüğüne tesiste çalıştığıma dair belgeler götürmeliymişim bu belgeler nelerdir acil olarak yardım ederseniz sevinirim.

2. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

4 ayda bir sgk dökümlerini göndereceksin.

3. Olgaç Sürmelihindi

peki biz lisansı 2 gun önce onaylandı ve aldık şimdi götursem olurmu birde baska belgeye gerek varmı

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Konuyu biraz açar mısınız? Bende bilmiyorum da

5. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

tam olarak ne durumda istenen ve ne belgesi?

6. Olgaç Sürmelihindi

il çevre müdürlüğü firma lisans aldıktan sonra çevre mühendisinin o firmada çalıştıgına dair belge istiyor. hatta bize verdikleri lisans alt yazısında yazıyor ama tam olarak ne ıstenılıyor onu bılmıyorum ben arkadaslarıma sordum çevre görevlisi belgesi ve hizmet dökümü dediler ama nekadar dogru bılmıyorum?

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Peki işe giriş bildirgesi sisteme yükleniyor ya o yeterli değil mi? Bir de bu tat larda çalışan çevre görevlileri ile mi alakalı yoksa tüm çevre görevlileri ile mi?

8. Olgaç Sürmelihindi

sisteme yüklenmiyor kimisi o belge yeterli diyor ben bugun il çevre ile göruseceğim. ıkıncı souya gelecek olursak hem gdt hemde tat firmalarında çalısan tüm çevre görevlileri ile alakalı eğer danısmanlıkta calısıyorsan danısman firma onu bıldırıyor zaten ama bizi ilgilendiren konu tat ve gdt firmaları.

9. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

ben 4 ayda sgk dökümü gönderiyorum başına da firma antetli kağıdı ile bu..... tc kimilk nolu .... kişi firmamızda ... yılından beri çevre mühendisi /görevlisi olarak çalışmaktadır.... gibi bir dilekçe ile okdr

10. Olgaç Sürmelihindi

ben 2012 temmuz ayından bellı calısyorum gfb alım tarıhı 29.04.2013 lisans alım tarıhı ıse 14.01.2014 ben sımdı 2013 u göturmem gereklımı eğer gereklı ıse hangi aylar?

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

tamam şimdi bir soru daha sormak istiyorum sizler gdt ve tat larda çevre görevlisi olarak çalışıyorsunuz. web tabanlı izin lisans portalına işe giriş bildirgesi yüklemiyor musunuz? ben mi konuları karıştırıyorum yoksa? :)

12. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

geri kazanım ve işleme lisansı için de istiyorlar mı peki?

13. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

14. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

ben lisansı yenilerken kendimi sisteme tanımlamıştım zaten orda çevre görevlisi olarak gözüküorum.

15. Olgaç Sürmelihindi

isterler çünkü sonucta lisansa sahıpsınız ve orda calıstıgınız belgelemenız gereklı

sdagtekin bunu beğendi.
  16. Olgaç Sürmelihindi

ozaman 2012 nın temmuz ayından baslayacağım ve lisans alım tarıhıne kadar sigorta dokumu cıkartacağım:D

17. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

zor birşey değil şirkete ait olanı çıkarıp kendinizi işartlemeniz daha doğru olur ,,

18. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

E o zaman neden elden dilekçe yazıp bildiriyorsunuz ki bir daha? nerede yazıyor bu zorunluluk? yönetmeliklerde, vs var mı?

19. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

lisans alınca lisansın ekinde yapılması gereknlerde var bu , e dilekçesiz nasıl göndereyim ilçevreye sarı çizmeli mehmet ağa mı diyim :)

20. Olgaç Sürmelihindi

yönetmelikte ve lisans aldıgınızda alt yazısında yazıyoır.

Belge konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi Belge Kiralama...!

Değerli meslektaşlarım. Bir şey sormak istiyorum. Acaba bu aldığımız Çevre Görevlisi Belgesini kiralama gibi bir yetkimiz varmı ?? Var ise nerelere kiralanabilir..
  2. Belge Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar, Ben bir TAT tesisinde çevre görevlisi olarak çalışmaktayım ve tesisin lisans işlemlerini tamamladım. Sistemimde "Kabul Edildi" şeklinde görüntülenen lisans başvurumda belgeyi görüntülemek için tıklıyorum fakat sadece İl Çevrede imza sahibi kişinin adının yazılı olduğu bir bölüm görüntüleniyor, lisans belgemi görüntüleyemiyorum. Benzer sorunu yaşayanlar var mı yada...
  3. Gfb belge gösterimi

Merhaba Birkaç sorum olacaktı; toplama ayırma tesisinde yeni çalışmaya başladım gfb başvurum kabul edildi fakat sistemde belgemi görüntüleyemiyorum sistemde sıkıntı yaşayan var mı ve bundan sonraki lisans sürecinde ne yapmam gerekiyor? son olarak belgeleme için atık ambalaj sistemine kullanıcı kod ve şifresi almak için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim
  4. Orjinal belge??

Çevre izin sürecinde işletmenin İl Çevre Müdürlüğünden aldığı belgeleri tarayıcı da tarayıp sisteme yükleme yapıyoruz. Başvuru reddediliyor. Sebep belgenin orjinalinin yüklenmesi gerekmiş. Böyle mükemmel bir red nedeni ile karşılaşan arkadaş var mı acaba. Tarayıcıdan çıkan belgenin orjinal mi yoksa sahte mi olduğunu bu arkadaşlar nasıl anlıyor, nasıl bir beyin gelişimi yaşamışlar acaba bakınca...
  5. Belge

arkadaşlar bir işyerinde işçinin ikametgah sabıka kaydı sağlık raporu ve nüfus kayıt örneği var ve bu işçi 6 ay önce işyerinden ayrıldı. ve şimdi 2 gün önce tekrar işe başladı bu belgelerden hangisinin yenilenmesi gerekir hepsinin yenilesem olur mu?