Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belgelendirme

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında kemalsari3454 tarafından paylaşıldı.

1. kemalsari3454

kemalsari3454 Misafir

Arkadaşlar yeni çalışmaya başladığım firma ambalaj atıkları ile ilgili belgelendirme işlemi yapmamış . şimdi ben bu belgelendirm işlemi için geç mi kaldım firmamın 2012 yılında belgelendirmesi gereken miktar var 2011 yılından 2012 yılına devir etmiş . 2012 yılına ait belgelendirmelerin bir süresi var mı ne zaman anlaşsam olur lisanslı bir firma ile yardımcı olursanız çok sevinirim. 2012 yılında yaptığım belgelendirme işlemini 2013 yılında mı sisteme gireceğim .

2. Ümit Aydın

Ümit Aydın CMNet Üyesi

2012 yılında bildirim yapılmış mı?

3. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

4. Ümit Aydın

Ümit Aydın CMNet Üyesi

sanırım kemal bey piyasaya süren olarak soruyor ben onu anladım.

5. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Yeni sistemde Yetkilendirilmiş Kuruluş belgelendirme yapmaya devam edecek mi;? Nasıl işleyecek sistem?

6. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

piyasaya sürenin yapmak istediği belgelendirme işlemini yapabilecek herhangi bir kurum yok şu anda ... bahsettiğim yazıda ayrıntılar mevcut

7. Ümit Aydın

Ümit Aydın CMNet Üyesi

şu anda yok ama 1-2 haftaya tebliğ yayınlanınca olacak. ondan sonra yıl sonuna kadar piyasaya sürenler belgelendirmelerini kim yapacaksa onlara yaptıracaklar. tabi 2012 yılında bildirimlerini yapmışsa piyasa süren

8. zeynepp

zeynepp CMNet Üyesi

ben az önce bakanlıkla görüştüm sanırım bunla alakalı bir tebliğ yayınlayıp eğitim vereceklermiş.şuan hiç bir piyasaya sürenle sözleşme yapmayın ve bekleyin dediler.belediye üzerinden belgelendirme dosyasının gitmesi gerekiyormuş.yani özü toplama ayırma tesisleri için en önemli kaynak olan belgelendirmeyi belediyelere ve yetkilendirilmiş kuruluşara altın tepside sunacağız..

Belgelendirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. belgelendirme

arkadaşlar bir kaç yere yazdım doğru yeri buldum:) ambalaj atığı için belgelendırme yapmak zorunda olan fırmaları nasıl bulabılırım belgelendırme yapmak zorunda olan fırmayı..bılgısı olan var mı?
  2. Belgelendirme

elimde 1000 ton 'un üzerinde kullanabileceğim kağıt karton ve 200 ton pe var belgelendirme yaptırmak isteyenler bana ulaşabilir.
  3. Belgelendirme

arkadaşlar belgelendirme konusu şekillendi mi? belediyeler mi yapıyor yoksa tesisler mi? ben belediyeler olarak sonuçlandı biliyorum fakat cuma günü belediyeden aradılar bi firmanın belgelendirme işi var onu yapın dediler acayip bi muamma var...
  4. Belgelendirme

ambalaj atıkların belgelendirme işlemlerinde ki son durum nasıl yeni sistem nasıl olacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirse sevinirim
  5. Belgelendirme

Ek 8c üzerinden sistem belgelendirmeye açılmıştır.Atık ambalaj sistemi kullanan arkadaşlara bilginize....