• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Belgelendirme

TÜKÇEV ve ÇEVKO fiyatları değil de daha çok belgelenecek malzemenin türü ve miktarı fiyat vermede etken, az tonaj yüksek birim fiyat, çok tonaj daha düşük birim fiyat mantığı ile hizmet veriyoruz. Ancak TÜKÇEV ve ÇEVKO'nun birim fiyatlarını takip etmiyor da değiliz. Sonuçta onlardan daha yüksek fiyat verip saçmalama durumuna düşmemek için.

tat firmaları için belgelendirme konusunda yardıma ihtiyacım var. atık ambalaj sisteminde sadece ek 7B ve 7C yi dolduruyoruz, yani gdt miz yok, sadece tat firması. Teşekkür ederim.

Tat ve gdt firmalarının her yılın ocak ayı sonuna kadar (sanıyorum atık ambalaj sistemi üzerinden) bildiriminin yapılması gereken Belgelendirme işlemini kastetmiştim. Neler yapılması gerekiyor, bu konudaki prosedür nasıl işliyor, adım adım hangi belgeler hazırlanıyor ve işlem yapılıyor? Bu adımlarda kritik noktalar püf noktaları var mı?

ben tat ve plastik gdt de çalışıyorum.belgelendirme konusunda sistemden nasıl giriş yapacağım (özet tabloyu nasıl oluşturmalıyım).yardımınz için tşk ederm

@gokceme

Belgelendirme Yapacaklar ;

Piyasaya sürenler, ambalajlı olarak piyasaya sürülen ürünlerin kullanımı sonucu ortaya çıkan ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanmasını, ayrılmasını, geri dönüşümünü ve geri kazanımını sağlamak ve bu amaçla yapılacak harcamaları karşılamakla yükümlüdürler.

Belgelendirmenin kim tarafından yapılacağı ;

Yetkilendirilmiş Kuruluşlar , Lisanslı TAT firmaları .