Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belgelendirme

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Nilay Öztürk tarafından paylaşıldı.

 1. Nilay Öztürk

  Nilay Öztürk CMNet Üyesi

  Merhaba Arkadaşlar,

  başka bir ilden bir firmanın belgelendirmesini yapacağız. sormak istediğim İl Çevreye verilmesi gereken dosya bizim bulunduğumuz ildeki İl Çevreye mi verilmesi gerek yoksa firmanın bulunduğu ildeki İl Çevreye mi ? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
   
 2. belgelendirme yaptığınız firmanın il müd. vermeniz gerekiyor. iyi çalışmalar
   
  Nilay Öztürk bunu beğendi.
 3. Fatih Çoban

  Fatih Çoban CMNet Üyesi

  Firmanın bulunduğu il çevreye vermen gerekecek. Çünkü her bölge kendi bünyesindeki firmaların çevresel konularından sorumlu olmaktadır. Yeterliliği, izinleri de ona göre vermektedirler. Sanırım yönlendirici olmuştur.
   
  Nilay Öztürk bunu beğendi.
 4. Nilay Öztürk

  Nilay Öztürk CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim arkadaşlar...
   
  Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
 5. rica ederiz ne demek;)
   
 6. Hakkı Akbaş

  Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

  Ambalaj atıkları belgelendirme usul ve esaslarına bakarsanız büütn belgeler sistemden yüklenecek olup gerekli giriş ve çıkış evraklarını müdürlüğe değil firmaya vereceksiniz.ONlarda bunu 5 yıl süre ile saklayacak.Belgelendirme işini sizin yaptığınıza ait sadece üst yazı ile müdürlüğe başvuracaksınız.
   
 7. Çağrı Şahin

  Çağrı Şahin CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar;
  TAT için Ambalaj atık sisteminde, belediyelere rapor kısmından belge paylaştırırken; sisteme girilen ve o belediye sınırlarından toplanmış atıklara dair gider pusulaları da paylaştırılarak, giriş evrağı olarak belgelendirmede kullanılabilir mi? Kullanmak için bu gider pusulalarını belediyeye onaylatmak gerekli midir?
   
 8. Abdulkerim Doğam

  Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

  bir tat firmasında çalışıyorum. ben sistem üzerinden belgelendirme yaptıktan sonra çıktısını vs. almama gerek var mı ? ayrıca atıyorum haziran temmuz ağustos un bildirimlerini bu ay içinde yaptım. bunun için il müdürlüğüne bir yazı göndermem gerekiyor mu ?
   
 9. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  tabii ki. göndereceksin.
   
 10. Abdulkerim Doğam

  Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

  peki nasıl bir yazı ?
   
 11. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  bildirimleri yaptıktan sonra exele atıyosun sonra düzenleyip çıktı alıyosun. bunları da il çevreye gönderiyosun.
   
 12. Abdulkerim Doğam

  Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

  teşekkür ederim
   
 13. Hakkı Akbaş

  Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

  bildirimler farklıdır belgelendirme dosyasını hazırlamaak müdürlüğe sunmak farklııdr.Her ay düzenli olarak bildirimlerini yapcakasın.Lakin belgelendirmeyi piyasaya süren firmasına belgeleri vereceksin,onlarda üst yazı ile belgelendirme işini yaptıklarını söyleyecek
   
Belgelendirme konusuna benzer içeriklerimiz
 1. belgelendirme

  arkadaşlar bir kaç yere yazdım doğru yeri buldum:) ambalaj atığı için belgelendırme yapmak zorunda olan fırmaları nasıl bulabılırım belgelendırme yapmak zorunda olan fırmayı..bılgısı olan var mı?
 2. Belgelendirme

  elimde 1000 ton 'un üzerinde kullanabileceğim kağıt karton ve 200 ton pe var belgelendirme yaptırmak isteyenler bana ulaşabilir.
 3. Belgelendirme

  Arkadaşlar yeni çalışmaya başladığım firma ambalaj atıkları ile ilgili belgelendirme işlemi yapmamış . şimdi ben bu belgelendirm işlemi için geç mi kaldım firmamın 2012 yılında belgelendirmesi gereken miktar var 2011 yılından 2012 yılına devir etmiş . 2012 yılına ait belgelendirmelerin bir süresi var mı ne zaman anlaşsam olur lisanslı bir firma ile yardımcı olursanız çok sevinirim. 2012...
 4. Belgelendirme

  arkadaşlar belgelendirme konusu şekillendi mi? belediyeler mi yapıyor yoksa tesisler mi? ben belediyeler olarak sonuçlandı biliyorum fakat cuma günü belediyeden aradılar bi firmanın belgelendirme işi var onu yapın dediler acayip bi muamma var...
 5. Belgelendirme

  Ek 8c üzerinden sistem belgelendirmeye açılmıştır.Atık ambalaj sistemi kullanan arkadaşlara bilginize....