Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belgesi Askıya Alınan Çevre Danışmanlık Firmaları Listesi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Arkadaşlar,

Belgesi askıya alınan çevre danışmanlık firmaları listesi ektedir.

Ekli Dosyalar:

Belgesi Askıya Alınan Çevre Danışmanlık Firmaları Listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  2. Çevre Danışmanlık Firması Yeterlilik Belgesi Alanların Listesi

Çevre Danışmanlık Firması Yeterlilik Belgesi Alanların Listesi İçin Aşağıdaki Linki tıklayınız; http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetFirmaSorgula.aspx
  3. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

bu yönetmelik ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı?
  4. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 12.11.2010 Resmi Gazete Sayısı: 27757 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, çevre görevlilerinin nitelikleri, sorumlulukları ve belgelendirilmeleri ile çevre danışmanlık firmalarına yeterlik belgesi verilmesine ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi
  5. Danışmanlık firmaları ve çevre yönetim birimi yeterlilik belgesi

Herkese merhaba, 21.11.2013 tarihli yönetmelikten sonra yeterlilik için başvuru yapan danışmanlık firması ya da çevre yönetim birimi var mı arkadaşlar, nasıl bir yol izlenecek . yönetmelik Mayıs ayına kadar süre tanımışo_O