Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beton santralleri iş akım şeması örneği

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Recep Harmandar tarafından paylaşıldı.

1. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

akissemasi.gif

akissemasi.gif

2. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Bu kadar basit şemaları onay işleminde kabul etmezler diye biliyorum

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

İş Akım Şemalarının belli bir formatı var. O formata uygun yazılmalı. BU şekilde İl Çevre veya Bakanlık kabul etmez. Genel anlamda bilgilendirici niteklikte olabilir.

4. Yusuf Gkz

Yusuf Gkz CMNet Üyesi

Belli bi format diye verilen format bu bence en basit iş akımı bile bu formattakinden basit değildir

Adsız.png

5. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

bla bla bla başka birşey yok !

turkcevre bunu beğendi.
  6. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

sayın ulkudadas uslubunuzu cok doğru bulduğumu söyleyemeyeceğim.
    bir mühendise yakışmayan bir ifade bence bu

7. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

8. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Beton santralleri için elinde iş akım şeması örneği olan var mı?

9. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

iş akım şeması verilebilirde iş akım şeması ve proses özetleri verilebilecek bir döküman değildir diye düşünüyorum. gizlilik politikası gereği
    arkadaş sadece iş akım olarak koyacak ve bakanlığın formatına uygun yapacaksa çok rahat bir şekilde geçer. Neler geçmediki o Format geçmesin.

Gülfem Polat bunu beğendi.
  10. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Beton santralleri iş akım şeması örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. beton santralleri ve taş ocakları

Arkadaşlar GFB için iş akış şeması hazırlayacağım da bu kapsamda yapılmış çalışmalar varsa burada paylaşabilir miyiz? Teşekkürler şimdidennn
  2. Beton santralleri

arkadaşlar beton santrallerinin çevreye olan etkileri hakkında bilgisi olan varsa yada elinde döküman olan varsa paylaşırsanız sevinirim..
  3. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  4. Beton santralleri

arkadaşlar beton santralleri için GFB aşamasında gerekli olan yapı kullanım muafiyeti ile ilgili herhangi bir notunuz var mı? yönetmelikte göremedim de.
  5. Beton santralleri kapasite raporu ve çed

ek 2 listesien göre, sanırım beton tesisleri şu kapsamda 2.14 :üretim kapasitesi 10m3/saat veya üzerinde olan çimento kullanarak beton veya yol malzemesi üreten tesisler , ........ bu hesaba göre 10 x 24 x 365 = 87600 m3/ yıl yapar. tabi 365 gün 24 saat çalışırsa hesap böylemi bilmiyorum. elimde kapasite raporu 300000 m3/ yıl olan bir beton tesisi var çed kapsam dışı demiş . nasıl...