Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beton santralleri

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında aldemir072 tarafından paylaşıldı.

1. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

arkadaşlar beton santrallerinin çevreye olan etkileri hakkında bilgisi olan varsa yada elinde döküman olan varsa paylaşırsanız sevinirim..

Beton santralleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. beton santralleri ve taş ocakları

Arkadaşlar GFB için iş akış şeması hazırlayacağım da bu kapsamda yapılmış çalışmalar varsa burada paylaşabilir miyiz? Teşekkürler şimdidennn
  2. Hidroelektrik santralleri (hes) ve rüzgar enerjisi santralleri (res)'nde çevresel etki değerlendirme

Özellikle "Gfb_tayfa" nickli arkadaş baksın geçen HES lerle ilgili döküman istiyordu belki işine yarar. ayrıca bakarsa buraya (( Gfb=Genç Fenerliler, Tayfa:Trabzonspor taraftar derneklerinden biri :) bağlantıyı kuramadım ))
  3. Beton santralleri

arkadaşlar beton santralleri için GFB aşamasında gerekli olan yapı kullanım muafiyeti ile ilgili herhangi bir notunuz var mı? yönetmelikte göremedim de.
  4. Beton santralleri kapasite raporu ve çed

ek 2 listesien göre, sanırım beton tesisleri şu kapsamda 2.14 :üretim kapasitesi 10m3/saat veya üzerinde olan çimento kullanarak beton veya yol malzemesi üreten tesisler , ........ bu hesaba göre 10 x 24 x 365 = 87600 m3/ yıl yapar. tabi 365 gün 24 saat çalışırsa hesap böylemi bilmiyorum. elimde kapasite raporu 300000 m3/ yıl olan bir beton tesisi var çed kapsam dışı demiş . nasıl...