Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında İlke Ünal tarafından paylaşıldı.

1. İlke Ünal

İlke Ünal CMNet Üyesi

Merhabalar arkadaşlar... Beyaz eşya sektörü için uygulanmış çevre yönetim sistemine ihtiyacım var bu konuda yardımlarınız olursa çok sevinirim. Teşekkürler...

BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI EĞİTİM KİTAPÇIĞI “ÇEVRE DEĞERLİDİR, TIPKI SİZİN GİBİ” Ocak 2009 - Manisa Hazırlayan ve Sunan : O.Vehbi UÇAL- Makine Mühendisi Eğitim Uzmanı EĞİTİM HEDEFİ “TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ” , ÇEVRE ve ÇEVRE KORUNMASI ÜZERİNDE DURULACAK, ISO 14001 ÇYS. STANDARDI TANITILACAK, ÇEVRE, ÇEVRE...
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Çevre Yönetim Sistemi Genel yönetim sisteminin; çevre politikasının geliştirilmesi, uygulanması, başarıya ulaştırılması, gözden geçirilmesi ve idamesi amacını güden, kuruluş yapısı, planlama faaliyetleri, sorumluluklar, uygulamalar, usuller, işlemleri de içine alan parçasıdır... sunum halindedir..
  3. Çevre yönetim sistemi örnegi

Herhangi bir endüstri üzerine hazırlanmış Çevre Yönetim Sistemi örnegi varmı arkdaşlar,yardımcı olabılırsenız çok sevınırım Teşekkürler...
  4. Çevre yönetim sistemi rehberi

Çevre yönetim sisteminin kurulmasına yönelik hazırlanmış harika bir rehber. Dökümana ekten ulaşabilirsiniz.
  5. Beyaz eşya tesisi-tesis içi kontrol

Bir beyaz eşya tesisindeki, tesis içi kontrolü hakkında yardımcı olur musunuz?