• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bilesik denetimde dikkat edilen konular evraklar neler arkadaslar

efe efe

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Bolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü
Bileşik denetim için istenilen evraklar ve takıldıkları istedikleri konular nelerdir ?

Tesise yazı gönderip istenilen evraklar belirtiliyor. Ama genel olarak;
ÇED yazıları, işyeri açma ruhsatı, Sanayi sicil belgesi,genel yerleşim planı, acil durum müdahale planı, Kapasite raporu, Üretime ilişkin kısa iş akım şeması, atıksu kanalizasyon hattı, çevre izin belgesi, çevre görevlisi belgeleri(danışmanlık varsa danışmanlık belgeleri) iç tetkik raporları, gürültü izni kapsamındaysa gürültü ölçümleri, kapsamdaysa seveso bildirimi, çevre izin kapsamındaysa (hava ve su) son ölçümler, endüstriyel atık yönetim planı ve onayı, atık beyan formları, tehlikeli atık mali sorumluluk sigorta poliçesi, Geri kazanım tesisleri için aylık kütle balans tabloları ve UATFler, Tehlikeli atık geçici depolama izin belgesi ya da yazısı, Atık yağ beyan formu ve yağ kategori belirleme analiz raporu, Yemekhane var ise Bitkisel atık geri kazanım firmalarıyla yapılmış olan sözleşme, ambalaj bildirimleri, revir kurma zorunluluğu var ise Tıbbi atık alındı belgesi ve sözleşme

Merhabalar,
Entegre denetimler'de istenen "Bilgi ve Belgeler" . İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• Entegre Dent.İst.Bel..docx
    15.9 KB · Görüntüleme: 197
@efe efe
hangi il müdürlüğü? müdürlüklere göre değişiyor :D

denizli
izmir
manisa var elimde

Merhaba Arkadaşlar,
Bursa da Çevre danışmanlıkta çalışan var mı? Ya da Bursa Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile sohbeti olan.Ben Bursa da Çevre Danışmanlık firmasında yeni başladım da soracak bir kaç sorum olacaktı.