Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilgisayar Donanımı

Konu, 'Windows' kısmında Murat Kafadar tarafından paylaşıldı.

1. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

Bilgisayar Donanımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar ve İşletim Sistemleri ders notları

s.a arkadaslar :) Bilgisayar ve İşletim Sistemleri ders notları (Adobe Acrobat 5.0 pdf dosyaları) Dersin uygulamaları sırasında değinilen konuların bir özetini içeren ders notları, aşağıda Adobe Acrobat formatında dosyalar şeklinde verilmektedir. Başlık ve içindekiler 1. Giriş 2. Genel kavramlar ve donanım 3. 1. Uygulama: Windows sistemi (1/3) 4. 2. Uygulama: Windows sistemi...
  2. Kanalizasyon ve yağmursuyu projelerini bilgisayar ortamında hazırlanması

Bu konuyu açmamın sebebi özel firmalarda mühendisler arasında büyük bir rekabet var ve özelde danışabileceğiz insanlar size detaylı bilgi vermezler başıma geldiği için bunu biliyorum öncelikle gis programları ve cad programlarıyla çok fazla içli dışlı olmanız gerekmektedir,birbirleri arasında dosya alışverişi yapacağımız için ve hepsini farklı yerlerde kullanacağımız için bunu söylüyorum....
  3. TL Simgesi'nin bilgisayar ve mobil cihazlara kurulumu

Kurulum yapmak için öncelikle, tcmb.gov.tr internet sitesinden indirmiş olduğunuz http://www.tcmb.gov.tr/yeni/iletisimgm/TLSimge/TLSimgesiKurulumu/TLSimge_exe.php TLSimge.exe dosyasını iki kere tıklayın. Program çalıştığında, işletim sisteminiz sizden kurulum için yönetici yetkileri isteyecektir. Yönetici yetkilerini verdiğinizde, program kurulum ile ilgili olarak onayınızı alacaktır. Bu onayı...
  4. Bilgisayar programları

Çevre mühendisliğinde kullanılan hangi konu üzerine olursa olsun hesapları kolaylaştıracak bilgisayar programlarının isimlerini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler...
  5. Bilgisayar destekli teknik çizim eğitimi (çmo izmir)

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKNİK ÇİZİM EĞİTİMİ Tarih : 9 Nisan 2014- 7 Mayıs 2014 Çarşamba günleri 18.30 - 20.30 Yer: ÇMO İzmir Şube Kontenjan: 15 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, Üyelerimize yönelik Bilgisayar Destekli Teknik Çizim Eğitimi düzenlenecektir. Eğitim Programı haftada bir gün 2 saat olmak üzere toplam 5 Hafta (10 saat) olarak planlanmıştır....