Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilgisayar programları

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında Kadir Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

Çevre mühendisliğinde kullanılan hangi konu üzerine olursa olsun hesapları kolaylaştıracak bilgisayar programlarının isimlerini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler...

Bilgisayar programları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Egzersiz Programları

Masa bşında çalışmaktan yorulan tutulan vücudumuz için 4 ayrı egzersiz programı gösterimli olarak ekledim..
  2. Bilgisayar Donanımı

s.a arkadaslar bu başlık altında da bilgisayarın yani kısacası pc dedigimiz elektronik aracın donanımsal bilgilerini dokuman olarak vericez :) buradan bakabilirsiniz :) http://egitek.meb.gov.tr/dersdesmer/DersDestek/dersdestekmerkezi/BilgKitap/pdf/BOLUM1_donanim.pdf download etme sansını actıktan sonra sol menu yardımı ile gercekleştirebilirsiniz. hayırlı forumlar kolay gelsin .
  3. ISO eğitimleri sertifika programları

Ben birinci sınıfa yeni geçtim TRAKYA - KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ (ISO) EĞİTİMLERİ - SERTİFİKA PROGRAMI adında bir etkinliğe katılmak istiyorum sizce daha erken mi ne zaman böyle etkinliklere katılmalıyım ve ne gibi kriterlere dikkat etmeliyim?
  4. Biz Çevre Mühendisleri için öğrenilmesi gereken bilgisayar programları nelerdir ?

Çevre Mühendislerinin meslek hayatlarında yada henüz üniversitede olan çevre mühendisi adayı olan arkadaşlarımızın kendilerini daha iyi geliştirmeleri için öğrenilmesi gereken bilgisayar programları nelerdir ? Kendimizi bu alanda ne şekilde ve nasıl daha iyi geliştirebiliriz ?
  5. Ücretsiz CAD ve GIS programları

Öncelikle bir açıklama yapmak gereği duyuyorum eğer araştırır ve öğrenirseniz paralı programların muadilerini ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.Bu şekilde şu programı vb. programlarını nasıl bulurum demek yerine onların ücretsiz olanlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. 1. Program: Progecad Smart(İntelli cad tabanlı) http://www.caddit.net/progecad/smart.php buradanda indirebilirsiniz...