Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilgisayar ve İşletim Sistemleri ders notları

Konu, 'Windows' kısmında Murat Kafadar tarafından paylaşıldı.

1. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

s.a arkadaslar :) Bilgisayar ve İşletim Sistemleri ders notları (Adobe Acrobat 5.0 pdf dosyaları)

Dersin uygulamaları sırasında değinilen konuların bir özetini içeren ders notları, aşağıda Adobe Acrobat formatında dosyalar şeklinde verilmektedir.

Başlık ve içindekiler
    1. Giriş
    2. Genel kavramlar ve donanım
    3. 1. Uygulama: Windows sistemi (1/3)
    4. 2. Uygulama: Windows sistemi (2/3)
    5. 3. Uygulama: Windows sistemi (3/3)
    6. 4. Uygulama: Microsoft Word (1/2)
    7. 5. Uygulama: Microsoft Word (2/2)
    8. 6. Uygulama: Microsoft Excel (1/4)
    9. 7. Uygulama: Microsoft Excel (2/4)
    10. 8. Uygulama: Microsoft Excel (3/4)
    11. 9. Uygulama: Microsoft Excel (4/4)

Bi sorun olursa arkadaslar haber edersiniz tazeleme sansım olmayabilir velakin farklı kaynakları tedarik edebilirim .
    selametle

2. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

Merhabalar
    Paylaşım için teşekkürler. Fakat hata bu link bozuk uyarısı verdiği için kaynaklara bakma şansım olmadı. Kaynaklara ulaşabilme şansım var mı?

3. genç mühendis

genç mühendis CMNet Üyesi

web sayfası bulunamadı diyor tekrar yayınlayabilirmiyiz. şimdiden teşekkürler ediyorum.

4. Hurricane

Hurricane CMNet Üyesi

Admin abi bu konuyu silebilirmi formumuzu temiz tutmak adına :harika:

Bilgisayar ve İşletim Sistemleri ders notları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SDÜ Çevre müh. ÇED Ders notları

SDÜ Çevre müh. çed ders notları.dokuman 2 sunumdan oluşmaktadır.çed kapamsında bilinmesi gereken yönleri anlatılmıştır..faydalı olacagına inanıyorum.. buyrun;
  2. Ders notları istekleriniz

Çevre Mühendisliği Dersleri ile ilgili isteklerinizi buradan yapabilirsiniz..
  3. Çed ders notlari

2007 Yılında haızrlanan uludağ üniversiteis Çed ders norları ekte sunulmuştur.
  4. Saü 3.sınıf ders notları

arkadaşlar elinizde saü nün 3.sınıf bahar dönemi ders notları mevcut mu ? bu kimyasal prosesler-biyolojik prosesler-suların arıtılması-atıksu kontrol-içme suyu derslerinin.. yardımcı olursanız sevinirim..